Pokaż, jak zwycięża się w digitalu. Przedłużamy zgłoszenia do IAB MIXX Awards!

Zwyciężyć w digitalu to poważne wyzwanie, dlatego wszystkim zainteresowanym udziałem w IAB MIXX Awards 2021 dajemy dodatkowy czas na dopracowanie zgłoszeń - przedłużamy termin do 6 września do godz. 23.59.

IAB MIXX Awards to  konkurs na najlepsze polskie kampanie reklamowe z wykorzystaniem kanału digital, który wyłania projekty łączące kreatywność i efektywność. Zgłoszenia przyjmowane są w 16 kategoriach konkursowych. Zwycięzców poznamy pod koniec listopada.

Kampanie reklamowe oceniane są jako całość - jury IAB MIXX Awards analizuje zgłoszone w poszczególnych kategoriach projekty, biorąc pod uwagę zarówno strategię, kreację, wykonanie i wykorzystanie mediów, jak również rezultaty i ROI. Jury ocenia nie budżet, ale umiejętne połączenie konceptu kreatywnego z przełożeniem kampanii na adekwatne efekty. Zwycięskie projekty to te, które najefektywniej zachęcają do interakcji z marką, prezentują najskuteczniejsze rozwiązania w reklamie cyfrowej, a jednocześnie inspirują i wskazują kierunki rozwoju branży.

Kampanie reklamowe mogą zgłosić zarówno agencje reklamowe, domy mediowe, przedstawiciele mediów oraz reklamodawcy, niezależnie od wielkości czy budżetu wydanego na projekt. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zrealizowanie projektu wykorzystującego co najmniej jeden kanał digital.

Kategorie konkursowe

Kampanie będą nagradzane w 16 kategoriach konkursowych.

Wszystkie kategorie, w których twórcy najlepszych kampanii reklamowych mogą zgłosić swoje prace to:

·          Best Use of Social Media

·          Brand Awareness and Positioning

·          Commerce

·          Content Marketing

·          Cross Media Integration

·          Data Driven & Precision Marketing

·          Digital Experience

·          Games & eSport

·          Innovation & Smart Solution

·          Launch

·          Limited Budget

·          Offline Digitizing

·          Online Marketing with Influencer

·          Perfomance Marketing

·          Public Service, non-profit campaign & CSR

·          UX

Zwieńczeniem IAB MIXX Awards 2021 będzie nagroda Best in Show, która wyłoni najlepszą kampanię zgłoszoną w konkursie. Ponadto przyznane zostaną także nagrody za dokonania w kategoriach: Reklamodawca Roku, Agencja Roku, Dom Mediowy Roku, Człowiek Roku, a także Nagroda Specjalna IAB Polska za całokształt dokonań.

Jurorzy

Zwycięzców konkursu wybierze jury - wybitni eksperci branży – przedstawiciele agencji, domów mediowych, wydawców i specjalistów w wybranych dziedzinach, a także reprezentanci marketerów.

Skład jury dostępny jest na tej stronie.

Nad przebiegiem głosowania czuwa audytor – firma PwC.

Polska edycja tego międzynarodowego konkursu odbywa się od 2007 roku. To druga, po belgijskiej, najstarsza edycja MIXX Awards w Europie. Konkurs po raz pierwszy został zorganizowany w 2005 roku przez amerykański oddział IAB.

Więcej informacji znajdziesz tu.

Współpraca: Newspoint, Havas Media Group

Patroni medialni: Gazeta.pl, Marketer+, Marketing przy kawie, My Company, naTemat.pl, Nowy Marketing, Wirtualna Polska