Dziś rusza Smart! Week - największy festiwal zakupowy Allegro. W tym roku może skorzystać z niego jeszcze więcej klientów

Nadchodzi prawdziwa gratka dla użytkowników Smart! - właśnie rusza kolejna edycja festiwalu zakupowego Allegro Smart!, który potrwa przez tydzień od 27 września do 3 października. Posiadacze zwykłego pakietu Smart! (w tym Smart! Student i usługi Smart! współdzielonej z członkami grupy rodzinnej) lub Smart! na Start będą mieli nie tylko nieograniczone darmowe dostawy i zwroty*, ale także możliwość zaoszczędzenia dzięki fantastycznym promocjom. W wyjątkowo atrakcyjnych cenach klienci kupią produkty czołowych marek takich jak Apple, Xbox, Realme, Xiaomi i wielu innych.

– W tym roku – dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu sprzedawców, którzy dołączyli do promocji – skala akcji będzie dwukrotnie większa. Wszyscy, którzy aktywują Smart! na Start, mogą bez dodatkowych kosztów ani zobowiązań wypróbować nasz program lojalnościowy i zyskać dostęp do atrakcyjnych promocji i nieograniczonych darmowych dostaw w ramach festiwalu Smart! Week. Na klientów czekają miliony przecenionych produktów we wszystkich kategoriach - sprzęt AGD, komputery, narzędzia, smartfony i telewizory LCD, a także popularne detergenty, pieluszki, perfumy i nie tylko. Niektóre z nich nawet do 70% taniej – mówi Aleksandra Sroka-Krzyżak, Strategy Director w Allegro. – Tak duża liczba ofert świadczy o tym, że sprzedawcy dostrzegają potencjał Smart! Week i widzą w nim szansę na zwiększenie sprzedaży. Ponadto festiwal po raz kolejny bije rekordy wśród merchantów, którzy nieustannie zgłaszają nam nowe atrakcyjne oferty. Przez ostatni rok intensywnie pracowaliśmy nad ulepszeniami, tak aby skala tegorocznej edycji Smart! Week była jeszcze większa – dodaje Aleksandra Sroka-Krzyżak. 

Przykładowe oferty w poniedziałek 27 września:

? Smartfon Apple iPhone 12 128GB White za 3599 zł

? Xbox S za 1099 zł

? Ekspres De'Longhi ECAM 23.120.B za 1099 zł

? Szczoteczka Oral-B Vitality Cross Action D100 W za 54,99 zł

? Kamera samochodowa Mio Mivue C560 za 249 zł

Jak skorzystać z Allegro Smart! w tym roku?

W festiwalu Allegro Smart! Week mogą wziąć udział użytkownicy usługi Allegro Smart! (w tym pakietu próbnego Smart! na Start, zwykłego pakietu Smart!, Smart! Student lub Smart! współdzielonego w ramach grupy rodzinnej). Do programu lojalnościowego można dołączyć na stronie: https://allegro.pl/smart lub zapisując się bezpłatnie do programu Smart! na Start. Ponadto użytkownikom Allegro Pay robiącym zakupy w ramach Smart! Week przysługuje promocja: plan ratalny 10 x 0%.  

W tym roku w ramach Allegro Smart! Week będą dostępne dwa rodzaje ofert: nieograniczone – dostępne w dużych ilościach przez cały tydzień – i ograniczone, pojawiające się w określonych dniach, umożliwiające zakup z rabatem do 70% (przy czym będą obowiązywać ograniczenia ilościowe, np. 1 sztuka na kupującego, w zależności od oferty). W tym drugim przypadku klienci będą musieli szybko reagować i śledzić stronę https://allegro.pl/kampania/smartweek, aby skorzystać z najkorzystniejszych promocji.  

Warto dodać wybrane oferty do "obserwowanych", aby około 20 minut przed ich startem, otrzymać powiadomienie z czasem startu sprzedaży. Ponadto można oczywiście szybko wyszukać przecenione produkty używając filtra "oferty Smart! Week" lub wpisując w wyszukiwarkę Allegro hasło "smart week". 

Allegro Smart! – korzyści dla klientów i sprzedawców

Allegro Smart! oferuje bezpłatne dostawy do ponad 35 000 punktów odbioru (zamówienia od 40 zł). Co więcej, od 23 września Allegro uruchomiło promocję i obniżyło minimalną wartość zamówienia objętego darmową dostawą kurierską z 80 również do 40 zł. Darmowe dostawy "pod drzwi" będą dzięki temu dostępne także dla tych klientów, którzy nie mają łatwego dostępu do punktów odbioru. Promocja potrwa do 3 stycznia 2022.  

Ponadto Allegro Smart! zapewnia bezpłatne zwroty i dostęp do limitowanych ofert Smart!, festiwali zakupowych i przedsprzedaży biletów na najpopularniejsze koncerty, przedstawienia i wydarzenia za pośrednictwem platformy eBilet.  

Od 2018 r. kupujący z pakietem Allegro Smart! zaoszczędzili na platformie ponad 2,8 mld zł. Program lojalnościowy wspiera także sprzedawców. Sprzedający, których oferty są objęte programem Allegro Smart!, uzyskują wzrost przychodów pięciokrotnie szybciej, niż ci, którzy nie korzystają z usługi. 

*Nieograniczone dostawy i zwroty dla użytkowników Smart! na Start obowiązują wyłącznie w trakcie festiwalu (27.09-3.10)