MENNICA.APART.PL

Mennnica.apart.pl to nowy sklep internetowy Grupy Apart dedykowany osobom inwestuj帷ym w z這to w postaci z這tych monet bulionowych i z這tych sztabek.

Istniejąca od 1977 roku marka Apart to ponad cztery dekady sukcesów na polskim rynku jubilerskim, a od 2018 roku poprzez rozwój sieci własnych salonów w Czechach, z powodzeniem także kontynuowanych na tamtejszym rynku. Pozycja marki jako lidera jubilerstwa w Polsce jest od lat niekwestionowana. Ten status Apart zawdzięcza dynamicznemu rozwojowi na różnych polach, który jest efektem otwarcia marki na zmieniające się oczekiwania i potrzeby klientów. Odpowiedzią na nie jest najszersza oferta produktów ze złota, srebra oraz diamentów, dostępna zarówno w największej sieci salonów działających pod szyldem Apart, jak również w sklepie internetowym apart.pl.

W związku z rosnącym zainteresowaniem inwestycjami w złoto, naturalną konsekwencją rozszerzenia działalności Grupy Apart jest uruchomienie sklepu online mennica.apart.pl. Ponad 40 lat doświadczenia i rozwoju własnej produkcji związanej z metalami szlachetnymi oraz wieloletnie zaufanie milionów klientów w naturalny sposób wpisuje markę Apart jako eksperta od złota. Doceniamy złoto nie tylko jako szlachetny materiał wykorzystywany do kreowania biżuterii, ale także cenimy jego wartość jako narzędzia do sprawdzonej formy dywersyfikacji majątku i długoterminowego zabezpieczenia własnego kapitału.

Platforma e-commerce mennica.apart.pl oferuje sztabki złota z renomowanych mennic C-Hafner z Niemiec oraz Valcambi ze Szwajcarii. Trzon oferty stanowią złote monety bulionowe z takich uznanych na świecie mennic jak: austriacki Münze Österreich, Royal Mint z Wielkiej Brytanii, Royal Canadian Mint z Kanady, Rand Rafinery z RPA, Perth Mint z Australii czy United States Mint z USA.

Mennice te są wytwórcami tak znanych na całym świecie monet jak Filharmonicy Wiedeńscy,Britannia, Kanadyjski Liść Klonowy, Krugerrand, Australijski Kangur, Amerykański Bizon oraz Orzeł. Wszystkie te złote monety są dostępne na stronie mennica.apart.pl.

Na stronie sklepu można również znaleźć bank wiedzy, dzięki któremu początkujący inwestorzy otrzymają wskazówki dotyczące zasad inwestowania w złoto lokacyjne oraz odpowiedzi na kluczowe pytania z tej dziedziny. Zawsze też mogą liczyć na doradztwo profesjonalnych specjalistów oraz obsługę sprzedażową na najwyższym poziomie, a ranga marki Apart to gwarancja terminowego otrzymania oryginalnego produktu. Prowadzona przez mennica.apart.pl sprzedaż złota jest objęta nadzorem Narodowego Banku Polskiego.

Zapraszamy doświadczonych, a także początkujących inwestorów do inwestycji w złoto wraz z mennica.apart.pl, która zapewnia pewność, wiarygodność i eksperckie podejście do tej wymagającej profesjonalnego doświadczenia formy inwestowania.