Kalendarz Ptaki 2023 - wyjątkowy projekt Mydlarni Cztery Szpaki

Mydlarnia Cztery Szpaki to manufaktura kosmetyków naturalnych prosto z Podlasia, tworzonych i pakowanych z poszanowaniem dla natury - w duchu less waste. W ofercie Czterech Szpaków znajdziecie m.in. bestsellerowe szampony w kostce, dezodoranty w kremie, mydła w kostce i płynie, olejki, masła, musy i peelingi do ciała, a także produkty do pielęgnacji twarzy.

Czy wiecie, że szpak po łacinie to Sturnus vulgaris? Szpak zwyczajny. Bardziej jednak pasowałby dopisek Fraternus. Braterski. Bo Cztery Szpaki to niezwykle braterskie ptaki, a pomoc swoim gatunkowym przyjaciołom traktują nie jako opcję, ale obowiązek.

Tak właśnie powstał Kalendarz Ptaki 2023 - projekt wyjątkowy zarówno pod względem artystycznym, ideowym, jak i użytkowym. Po pierwsze i najważniejsze - kalendarz pomaga. Dochód z jego sprzedaży zasili konto Komitetu Ochrony Orłów, by organizacja mogła pomagać tym dzikim, wspaniałym stworzeniom. W dodatku jest piękny, w stu procentach autorski i świetnie się prezentuje w każdym wnętrzu.

Ogromny sukces kalendarza Ptaki 2022 i zawrotna suma 40 000 PLN z jego sprzedaży (która w całości powędrowała do Komitetu Ochrony Orłów) sprawiły, że edycja na rok 2023 powstać po prostu musiała. I jest. Wręcz kalendarz sobie, wręcz komuś bliskiemu, spraw pod choinkę. I pomagaj!

4szpaki.pl/kalendarz-ptaki-2023