PALIKOT GRA Z WOŚP

Janusz Palikot po raz kolejny wesprze Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji znany biznesmen przygotował lot balonem nad malowniczym krajobrazem Suwalszczyzny oraz kolację na specjalnie przygotowanej na tę okazję tratwie pływającej po jeziorze Jaczno. Aukcja jest już dostępna w serwisie allegro.pl.

Współpraca Janusza Palikota oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęła się 12 lat temu. Od tego czasu konsekwentnie wspiera organizację przekazując aukcje, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Dzielenie się dobrem jest jedną z najcenniejszych cech człowieczeństwa. Warto wspierać i pomagać, niezależnie od tego, co sami mamy. Bo podzielić się można kromką chleba, nie muszą to być od razu miliony. Dlatego, od lat wspieram Jurka Owsiaka i jego WOŚP. W tym roku proponuję kolację na jeziorze Jaczno na Suwalszczyźnie. Niezwykła czysta przyroda połączona z fantastycznym jedzeniem, przygotowanym osobiście przeze mnie i rozmową na interesujące tematy. W ramach spotkania będzie też lot balonem nad okolicą, by pokazać uroki krajobrazu. Licytujmy i pomagajmy. Każdy z nas, każdy nasz bliski wcześniej czy później będzie korzystać z pomocy szpitala wspieranego przez WOŚP. Warto by był to dobrze wyposażony obiekt, w którym pracują przygotowani i empatycznie lekarze i cały personel. - mówi Janusz Palikot.

Oprócz kolacji i lotu balonem Janusz Palikot przekazuje na aukcję 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy album "Dom Palikotów" oraz zestaw reportaży Janusza Palikota - "Zapiski z Marakeszu", "Gruzińskie" i "Wenecjowanie" z podpisami autorów oraz zaproszenie na zwiedzanie Browaru Tenczynek dla 2 osób, gdzie przebywał Jan III Sobieski oraz gdzie pod czujnym okiem mistrzów produkowano alkohole znane w całej Europie Wschodniej. Teraz, będąc własnością Janusza Palikota, Browar Tenczynek przeżywa swoje lata świetności, produkując najlepsze produkty.

Zapraszamy do podróży w głąb świata Janusza Palikota oraz do udziału w licytacji.

Linki do aukcji: https://allegro.pl/oferta/kolacja-z-palikotem-na-j-jaczno-i-lot-balonem-13124926143

https://allegro.pl/oferta/zwiedzanie-browaru-tenczynek-13143773236

https://allegro.pl/oferta/album-dom-palikotow-i-zestaw-reportazy-z-podpisami-13149074581

Więcej o: