Wielkanocne niespodzianki dla pracowników Lidl Polska!

W tym roku wszyscy pracownicy sieci Lidl Polska mają jeszcze więcej powodów do świętowania. Firma zorganizowała wielką akcją promocyjną aplikacji Lidl Plus, w ramach której oferuje aż do 350 zł rabatu na zakupy w swoich sklepach!

Zbliżająca się Wielkanoc to dla wielu Polaków czas spotkań w gronie najbliższych i wspólnego świętowania. Aby ten czas mógł być jeszcze bardziej wyjątkowy i beztroski, Lidl Polska chroni polskie rodziny przed skutkami rosnącej inflacji. Sieć zaprasza wszystkich swoich pracowników (i nie tylko!) do wzięcia udziału w wielkiej akcji promocyjnej Lidl Plus, w ramach której otrzymają oni kupony rabatowe o łącznej wartości 350 zł. W akcji Lidla oprócz pracowników wezmą również udział współpracownicy, a także osoby zatrudnione przez niektórych kontrahentów sieci.

Od 3 kwietnia 2023 r. każdy z ponad 27 000 pracowników, w ramach wielkiej akcji promocyjnej aplikacji zakupowej Lidl Plus, może otrzymać dwa kupony rabatowe o wartości 100 zł oraz jeden kupon rabatowy na kwotę 150 zł. Jednak Święta to również doskonała okazja do obdarowywania! Każdy z pracowników może wykorzystać kupony sam lub przekazać je bliskim osobom. Dzięki temu akcja dociera również do innych użytkowników aplikacji Lidl Plus. Z kuponów rabatowych można skorzystać od 3 kwietnia do 31 maja br.

Poza wysokimi wynagrodzeniami – wyższymi niż średnie płace w handlu, swojej załodze Lidl Polska gwarantuje szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, szkolenia, wyprawka "dla maluszka" oraz pierwszoklasisty, a także bezpłatny Program Wsparcia Pracowników, w ramach którego mogą oni skorzystać z pomocy psychologa, prawnika i doradcy finansowego. Jedną z zalet pracy w Lidl Polska jest również szansa na rozwój zawodowy - firma promuje równość płacową kobiet i mężczyzn oraz awanse wewnętrzne. Co więcej, wszyscy pracownicy oraz ich bliscy mogą poszerzać swoje kompetencje, dzięki bezpłatnemu dostępowi do eTutor, platformy do samodzielnej nauki języków obcych online.

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, kiedy Lidl Polska organizuje taką akcję. Przed Świętami Bożego Narodzenia każdy pracownik w ramach wielkiej akcji promocyjnej aplikacji zakupowej Lidl Plus otrzymał kupony o łącznej wartości aż 1000 zł. 

Wszystkich kandydatów Lidl Polska zachęca do zapoznania się z ofertami pracy oraz aplikowania za pośrednictwem strony https://kariera.lidl.pl/.

Materiał promocyjny PR marki Lidl.