6-ta edycja VideoWars by ScreenLovers już 3 października w Warszawie. O wideo i reklamie opowiedzą m.in. Player, YouTube, Gemius i GroupM

3 października odbędzie się 6-ta edycja VideoWars by ScreenLovers, konferencji o wideo i reklamie. W warszawskim klubie Palladium spotkają się nadawcy, streamerzy, reklamodawcy i agencje, a organizatorzy imprezy obiecują solidną dawkę wiedzy o trendach w światowym programmingu, FAST, AVOD oraz pomiarze i efektywności reklamy wideo. Szeroko pojęty rynek multiscreen prześwietlą na scenie VideoWars m.in. przedstawiciele YouTube, TVN, Finecast/GroupM, Gemiusa, L'Oreal, FlixBus, Reckitta, Coca-Coli, Mediahub, K7 Media czy Ampere Analysis.

Co słychać w światowym programmingu i branded content? AVOD, HVOD, SVOD czy FAST: który akronim najmocniej miesza dziś na rynku wideo? Ile GRP spodziewać się w polskim Netfliksie? Jak wymyślono pierwszy polski FAST? Kim jest widz okazjonalny? Czy „Pan Samochodzik" rozjechał „Wednesday", a zielone formaty reklamowe to tylko branżowy temat zastępczy?

M.in. odpowiedzi na te pytania mogą się spodziewać uczestnicy szóstej edycji VideoWars by ScreenLovers, konferencji poświęconej wideo, telewizji i reklamie. W formule #fakty #dane #konkrety organizatorzy i mówcy konferencji przekrojowo przyjrzą się aktualnej sytuacji oraz bliskiej przyszłości rynku multiscreen, nie unikając konfrontacji z branżowymi mitami.   

3 października na scenie VideoWars pojawią się m.in.: Luci Sanan (K7 Media), Iwona Piwek (YouTube), Callum Sillars (Ampere Analysis), Marcin Wiatr (FlixBus), Aleksandra Chmielewska (Gemius), Anna Rodzik (Coca-Cola), Maciej Dziedzic (L’Oreal), Maciej Olenderczyk (Finecast/GroupM), Joanna Okła (EssenceMediacom), Magda Kolenkiewicz (Starcom), Marcin Malicki (WP Pilot, WP) czy Anna Sawa (TVN Warner Bros. Discovery).

Partnerami VideoWars by ScreenLovers są w tym roku TVN Warner Bros. Discovery, YouTube, GroupM, Finecast, Gemius, Active Family, AFA Media, AMC, GoldenSubmarine I serwis Vodylla.

Patronat nad konferencją objęły największe stowarzyszenia branżowe: IAB Polska, MOC TV oraz IAA Polska

Impreza objęta jest akredytacją DIMAQ, uczestnicy otrzymają 20 punktów recertyfikacyjnych.

Więcej informacji na temat VideoWars znajduje się na stronie konferencji: https://videowars.screenlovers.pl/

Materiał promocyjny PR marki ScreenLovers Joanna Nowakowska