Laptop jakiego nie miałeś! ASUS VivoBook 15 wkracza na salony

redakcja
03.10.2019 14:58
Starasz się śledzić wszystkie nowinki technologiczne? W takim razie nie możesz przejść obojętnie obok najnowszego laptopa ASUS VivoBook 15! To dobry i wszechstronny sprzęt, a jego mocną stroną jest doskonały ekran, ergonomia wykonania, wygodna klawiatura oraz czas pracy. Za taką cenę nie znajdziesz nic lepszego!

Ekran NanoEdge

Fot. nowylepszy.pl

Trzeba przyznać, że laptop ASUS VivoBook przyciąga designem - bardzo minimalistycznym, ale jednak rzucającym się w oczy. Głównie ze względu na konstrukcję NanoEdge, która sprawia, że ekran jest niemalże bezramkowy (grubość ramki to zaledwie 5,7 mm) i zapewnia użytkownikowi dużą powierzchnię ekranową, a także ekstremalnie wciągające wrażenia wizualne podczas pracy i rozrywki. Dzięki temu, że jest tak cienki i lekki, możesz go bez problemu ze sobą zabrać w każde miejsce!

Superszybki i pojemny!

Fot. nowylepszy.pl

Czas wspomnieć o parametrach! ASUS VivoBook 15 posiada superszybki dysk półprzewodnikowy (SSD), który osiąga szybkość zapisu sekwencyjnego na poziomie 3,2 GB/s, z możliwością instalacji dodatkowego dysku HDD. Takie rozwiązanie zapewnia niezwykłą szybkość ładowania aplikacji i mnóstwo miejsca, by zawsze mieć przy sobie nawet największe pliki. Za taką cenę nie znajdziesz lepszego sprzętu!

Wydajny i wytrzymały!

Fot. nowylepszy.pl

Zapomniałeś wziąć ze sobą ładowarki? Niczym się nie martw! Laptop zapewni Ci dłuższy czas użytkowania dzięki zastosowaniu wysokiej jakości baterii litowo-polimerowej. Zintegrowana technologia ASUS Battery Health Charging chroni baterię przed przeładowaniem, co z kolei wydłuża jej żywotność i zmniejsza ryzyko uszkodzenia. Możesz być pewien, że bateria twojego laptopa długo pozostanie w idealnym stanie. Procesor Intel? Core? i5 8. generacji zapewnia niezwykle płynną pracę i rozrywkę. Dzięki niemu aplikacje na Twoim laptopie ASUS ViviBook 15 ładują się szybciej, grafika działa lepiej, a wykonywanie wielu zadań jest bardziej wydajne.