Nowa generacja smartfonów Huawei- poznaj ich funkcje i parametry

redakcja
10.03.2020 13:00
autor
open-image
  • Imponująca bateria

   Ogniwo o pojemności 4 200 mAh zapewni zapas mocy na cały dzień. Nawet jeśli zapomnisz podłączyć smartfona do ładowarki na noc, bez problemu doładujesz go rano. Z technologią HUAWEI SuperCharge 40 W, w zaledwie 30 minut bateria osiągnie 70% mocy.
   Sprawdź cenę
  • Cieszący oko design

   Jak wygląda Huawei P40 lite? Obudowa wykonana jest z delikatnie zakrzywionego szkła, eleganckiego i przyjemnego w dotyku, a przy tym praktycznego w codziennym użytkowaniu. Praktycznie bezramkowy ekran wyposażono w aparat selfie umieszczony w rogu. Na bocznej krawędzi znajduje się przycisk zasilania zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych.
   Sprawdź cenę
  • Wydajny procesor

   Ośmiordzeniowa jednostka zapewnia dużą wydajność przy mniejszym zużyciu energii i z łatwością poradzi sobie z najbardziej wymagającymi mobilnymi grami. Kirin 810 dysponuje potężnym arsenałem najnowszych technologii. Zaawansowany układ przetwarzania obrazu poprawia redukcję szumów i balans bieli, zapewniając odpowiednią jakość zdjęć i wideo w zróżnicowanych warunkach.
   Sprawdź cenę
  • Przyjazny interfejs

   Huawei P40 lite wyposażony został w najnowszy interfejs, EMUI10. Udoskonalono w nim m.in.: szatę graficzną, wprowadzając czystszy, bardziej intuicyjny układ i elegancką kolorystykę. Wszystko jest tam, gdzie powinno być, a dzięki naturalnym przejściom między kartami menu błyskawicznie znajdziesz się tam, gdzie chcesz.
   Sprawdź cenę
  • Poczwórny aparat

   Poczwórny aparat Huawei P40 lite zachwyci cię nową perspektywą i pozwoli spojrzeć na świat jeszcze szerzej. Z obiektywem ultraszerokokątnym 17 mm o polu widzenia 120° zobaczysz nawet 140% więcej kadru!
   Sprawdź cenę
  • Więcej RAM-u i pamięci

   Nosząc cztery aparaty w kieszeni, będziesz potrzebował odpowiedniej ilości pamięci, dlatego Huawei P40 lite zapewnia 128 GB przestrzeni na zdjęcia, filmy, muzykę i aplikacje. Z kolei 6 GB pamięci podręcznej RAM zapewni płynną obsługę wielu zadań jednocześnie.
   Sprawdź cenę
autor

** **

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.