Marvel's Avengers otrzymało zwiastun i gameplay. Ujawniono głównego przeciwnika w grze

Podczas wydarzenia WAR TABLE pokazano fabularny zwiastun z Marvel's Avengers. Dowiadujemy się z niego, że głównym przeciwnikiem w grze będzie MODOK. Oprócz tego Crystal Dynamics pokazało obszerny gameplay z rozgrywki.

Marvel's Avengers ma pojawić się 4 września 2020 roku, a studio Crystal Dynamics właśnie zarzuciło rynek dużą liczbą materiałów z gry, m.in. nowym trailerem fabularnym oraz gameplay'em. Produkcja została zapowiedziana już w zeszłym roku, wtedy dowiedzieliśmy się, że grupa superbohaterów zawiodła w ważnej misji, co doprowadziło do jej rozpadu. Po pięciu latach Avengers mają znowu się zjednoczyć, by pokonać wspólnego wroga. Dotąd nie wiedzieliśmy, kim on jest, ale twórcy zdecydowali się w końcu zdradzić tajemnicę. 

Marvel's Avengers dostało trailer oraz gameplay

Antagonistą w Marvel's Avenger będzie MODOK, znany m.in. z kreskówek o Iron Manie. Potwierdza się, że bohaterami, którymi będziemy sterować, będą Thor, Hulk, Iron Man, Czarna Wdowa oraz Kapitan Ameryka. Ponadto z trailera wynika, że Avengers do działania zachęciła dziewczynami z mocami o imieniu Kamala, która także ma być grywalną postacią.

Zobacz wideo Marvel's Avengers: The MODOK [ZWIASTUN GRY]

Oprócz tego Crystal Dynamics podczas WAR TABLE zdecydowało pokazać kilka obszernych zapisów rozgrywki. Z prezentacji dowiedzieliśmy się, że bohaterom będzie można zmieniać nie tylko ubiór, ale także zestaw umiejętności, dostosowując je do swoich preferencji. Każdy bohater otrzyma trzy specjalne umiejętności, tzw. "Hero Moves", które również będzie można modyfikować.

 

Podczas prezentacji pokazano także War Zones, czyli tryb kooperacji, w którym będą mogły grać trzy osoby jednocześnie. Jeśli akurat nie będzie przy nas znajomych, zastąpi ich sztuczna inteligencja. Warto też wspomnieć, że ku niezadowoleniu graczy, w Marvel's Avengers, pojawią się mikropłatności. Gra ukaże się na PlayStation 4, PC, Xbox One, a także na konsole nowej generacji (właściciele kopii na obecną generację, otrzymają darmowy egzemplarza na PS5 i Xbox Series X). 

 
Więcej o: