Biedronka rozdaje 50 zł na następne zakupy. Zwieńczenie promocji "Oszczędzaj połowę"

Biedronka przez cały tydzień oferowała produkty tańsze o połowę, co kontynuuje w piątek, sobotę i niedzielę. Ponadto od dzisiaj przez cały weekend sieć będzie rozdawała bony o wartości 50 zł, przy zakupie produktów z danej kategorii.

Cały tydzień w Biedronce można było kupić produkty z wybranych kategorii za połowę ceny. Do tego przy zakupach sieć rozdawała vouchery, które można wydać w określonych dniach, m.in. w najbliższą niedzielę handlową, czyli już w tym tygodniu, 28 czerwca. Były jednak one ograniczone do niewielkich kwot, 15-20 zł. W weekend Biedronka podbija stawkę. 

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Promocja "Oszczędzaj Połowę". Biedronka rozdaje bony na zakupy

W ten weekend Biedronka rozdaje vouchery o wartości do 50 zł. Wystarczy wydać minimalnie taką samą kwotę na produkty z wybranych kategorii, by otrzymać bon do wydania na dowolne zakupy. I tak w piątek, by otrzymać kupon, należy kupić produkty marki Hoffen. W sobotę z kolei voucherem będą premiowane artykuły marki Niteo. Bon do wykorzystania będzie niecały tydzień później, w piątek 3 lipca. W niedzielę z kolei Biedronka wręczy kupon na 50 zł, jeśli kupimy obuwie lub tekstylia marki Tom&Rose. Ten voucher będzie można wykorzystać w sobotę 4 lipca.

Biedronka przez cały weekend nadal będzie oferowała różne produkty przecenione o połowę. 

Klienci wyposażeni w kartę Moja Biedronka, na świetnych warunkach kupią w ten  weekend zarówno artykuły spożywcze, jak i przemysłowe. Promocje, które wieńczą cały tydzień specjalnych ofert w sklepach sieci Biedronka, dotyczą różnych kategorii produktów

- informuje Maciej Łukowski, dyrektor Działu Zakupów i członek zarządu sieci Biedronka. Rabaty obejmą m.in. karkówkę od Krainy Mięs, uda i podudzia kurczaka, soki Riviva, lody Marletto, czekolady Milka czy arbuzy. 

Więcej o: