Darmowe gry w Epic Games Store. Aż trzy tytuły, w tym jeden zagubiony w poprzednich tygodniach

Jak co czwartek Epic Games Store udostępnił nowe darmowe gry. Do 17:00 można pobrać bezpłatnie Hue, potem w wirtualnym sklepie pojawią się aż trzy nowe tytuły. Wśród nich jedna gra, którą Epic obiecał już wcześniej.

W Epic Games Store do godziny 17:00 można pobrać za darmo logiczną platformówkę Hue, w której nadajemy przemierzanemu światu właściwości, kolorując jego fragmenty. Co ważne, dodając grę do biblioteki, można uruchomić ją w dowolnym momencie, nawet po zakończeniu promocji. Epic już od półtora roku rozdaje darmowe gry, które udostępniane są w każdy czwartek o 17:00. To doskonała okazja na zgarnięcie nieodpłatnie świetnych tytułów - obok małych i ambitnych produkcji, wydawca oferuje także gry AAA. W tym roku Epic zdążył już rozdać GTA 5, Civilization 6 oraz The Borderlands: The Handsome Collection.

Trzy darmowe gry w Epic Games Store

Z zasady, Epic Games Store rozdaje albo jedną dużą grę, albo dwie mniejsze. Zdarzają się jednak wyjątki. Tydzień temu, do bezpłatnej oferty miał trafić Conan: Exile, ale ostatecznie skończyło się tylko na Hue. W tym tygodni można pobrać natomiast aż trzy produkcje. Powodem jest wejście do oferty The Escapists 2. Produkcja miała być za darmo już kilka tygodni temu, ale z jakichś powodów w ostatniej chwili została usunięta. 

Zobacz wideo Kultowe serie gier

Dwie kolejne produkcje to Killing Floor 2 oraz Lifeless Planet: Premier Edition. Ta druga to zdecydowanie najgorzej oceniany tytuł z oferty, gdyż zgarnął jedynie 60 proc. na metacritic. Killing Floor 2 oraz The Escapists to już bardzo dobre oceny na poziomie 75 proc. Wszystkie trzy produkcje dostępne będą od 17:00 do kolejnego czwartku, 16 lipca. W momencie ich udostępnienia powinniśmy poznać także tytuły, przygotowane przez Epic Games Store na następny tydzień. 

Więcej o: