Komentarze (96)
15 lat Greenpeace w Polsce. Nic nie jest ważniejsze od klimatu i ochrony środowiska
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • druga_wieza

  Oceniono 11 razy 7

  Nudne to. Jedną rzeczą jest środowisko i klimat, ale inną robienie interesu na naiwniakach w imię słusznej sprawy.

 • jack_flash

  Oceniono 15 razy 7

  „Co jest ważniejsze od ochrony środowiska i klimatu...” - w wykonaniu GreenPiss to kasa, kasa, kasa. Bo ktoś musi wspierać, profesjonalnych „eko-terrorystów” w dzień powszedni, bo nie mają przecież kiedy uczciwie pracować.
  Jest jeszcze rys historyczny. Swego czasu ta organizacja, była szczodrze finansowana przez ZSRR, jak jedna z postępowych sił na Zachodzie. Oczywiście Związek Radziecki miał ochronę środowiska żadną, a skażenie terenów przemysłowych nie miało sobie równych. Szczytem stał się wybuch w Czernobylu.
  Z niecierpliwością oczekuję rozpoczęcia działalności tej organizacji w Chińskiej Republice Ludowej. Bo w Federacji Rosyjskiej jakoś im nie idzie.

 • jakrab

  Oceniono 13 razy 7

  Gzie byliście Grinpicerzy jak w Warszawie lały się ścieki do Wisły ? Udawaliście ,że was nie ma ?
  Bo było to politycznie niewygodne ?

 • tomaselli

  Oceniono 6 razy 6

  Ekoterrorysci ! Jedzcie do Chin lub Rosji protestowac obludnicy ! Narazie dogadaliscie sie z producentami rteciowych "ekologicznych" zarowek lajdaki !

 • robert.kwi

  Oceniono 8 razy 6

  "Greenpeace działa na rzecz ludzi i środowiska" buhahahhahahaaaa uhahhahahahahahaa buhahahhahahhaahah :)))))

 • tomcio55

  Oceniono 6 razy 6

  I oczywiście kolorowe linki do wpłat hehe.

 • andrzejlang

  Oceniono 8 razy 6

  Pierzecie dzieciakom mózgi jak islamiści.

 • kirdan1

  Oceniono 6 razy 6

  Jesteście niebezpiecznymi świrami , ot co.

  Ps. Kiedyś podczas rozmowy uświadomiłem pewnemu "eko" co zawiera jego fajniusi smartfonik, który trzyma w ręce. Ile puszczy kongijskiej się wycina by wydobyć ind i gal używany w wyświetlaczu, to tylko jeden z przykładów. Myślałem, że mi tam zemdleje... ale opanował się jakoś i smartfonika z ręki nie wypuścił. Przyroda przyrodą ale szkoda selfika na fejsbuniu... :-D

 • majacywszystkogdzies

  Oceniono 14 razy 6

  Zielone, lewackie dziadostwo.

 • beton44

  Oceniono 14 razy 6

  Nie przesadzajmy - jednak zdechnięcie z głodu i zimna - tu i teraz - jest zdecydowanie ważniejsze...

  Ale tego raczej nie zrozumieją lemingi z Lemingradów gdzie jest ciepło /grzejnik na ścianie/ - ciepła woda leci ze ściany - a jedzenie jest z lodówki...
  A jeszcze mama wozi do przedszkola i szkoły - tak że do przejścia jest 15 metrów do drzwi...

 • przechrztaimason

  Oceniono 5 razy 5

  Tak, ja też chciałbym podziękować Greenpeace'owi. Za wymuszenie zastąpienia fosforanów zeolitem w proszkach do prania, co postawiło Morze Śródziemne w ciągu pół roku na skraju katastrofy ekologicznej. I za powrót w krótkich abcugach do fosforanów, z których utylizacją nie ma problemów. (Kto poniósł koszty tej zabawy?) Podziękować też chciałbym za próbę wymuszenia takich zmian konstrukcyjnych w budowie tankowców. Na szczęście inżynierowie w porę przekonali gotowych już do podpisania odpowiednich papierów decydentów, że pozornie sensowne zmiany w istocie spowodują w ciągu kilkunastu lat serię katastrof morskich, gdyż niemożliwa do wykrycia i opanowania korozja spowoduje przełamywanie się kadłubów statków. Podziękować należy też za bezwzględne wykorzystanie i porzucenie "Pasterzy Oceanów", kiedy ci walczyli o objęcie ochroną łowiska na morzach międzynarodowych. A największe podziękowania należą się za wytrwałe i skuteczne zwalczanie energetyki jądrowej czemu zawdzięczamy dzisiejsza zasmrodzenie atmosfery całą kolekcją węglowodorów aromatycznych, tlenków siarki, azotu i całej reszty produktów spalania węgla i ropy.

 • kulalala

  Oceniono 5 razy 5

  A możecoś o budżecie organizacji ??? hahah wiem,wiem niewygodne.

 • ewropejczyk

  Oceniono 5 razy 5

  Wiele organizacji "ekologicznych" działa na zlecenie konkretnych firm i krajów. Jest to wiedza powszechna i udowodniona.

  Czy nadal w zarządzie Greenpeace Polska:

  Aleksander Egit – Prezes Zarządu
  Gertrud Korbler – Członkini Zarządu
  Heinz Reindl – Członek rady nadzorczej
  Florian Faber – Członek rady nadzorczej
  Karin Küblböck – Członkini rady nadzorczej?

 • typowynazista

  Oceniono 7 razy 5

  "Greenpeace kojarzony jest powszechnie z akcjami wymierzonymi w trucicieli Ziemi"
  Czytając komentarze, to jednak kojarzony jest z zupełnie innymi sprawami. Jak to dobrze, że czasem zasięgam innych opinii niż odpłatny artykuł pisany na zamówienie.

  Musisz, Bartoszu, zrozumieć, że sprzedawać towar trzeba umiejętnie. Panegiryk, jaki powyżej zaprezentowałeś, jest na poziomie reklamy obrotowego mopa w telezakupach Mango. Tak nie sprzedaje się towaru - nie mówiąc nawet o sprzedawaniu Idei. Na szczęście nie płacą ci za pisanie, a za bycie szefem newsroomu w podrzędnym internetowym tabloidzie. Więc idź robić co umiesz - nie wychodź ponad swoje kompetencje.

 • snietymikolaj

  Oceniono 9 razy 5

  Nie wiem jak do diabła można popierać najbardziej mafijną organizację po kościele katolickim, żyjąca z wymuszeń w imię ekologii... Kolejna WWF która większość kasy przeznacza na swoją gazetkę z gó...anego papieru, która pokazuje jak wygląda ryś czy miś. Idę napalic w piecu

 • gnago

  Oceniono 11 razy 5

  Oczekuję skierowania aktu oskarżenia jak i zarazem nakazu aresztowania aktywistów tej i innych organizacji biorących udział w blokowaniu akcji wycinania drzew zainfekowanych kornikiem obok Puszczy Białowieskiej.
  Oczywiście rozumiem stan ocipienia umysłu , zatem kara powinna polegać na pracach ww puszczy na usunięciu skutków ich działań przed paru laty. Oczywiście strażnicy jak i organizatorzy powinni uwzględnić ich światopogląd tak żywnościowy jak i ekologiczny . Tj. brak ogrzewania i prądu z niewłaściwych źródeł. Postawić im wiatrak o mocy tych 50 kW , na ich koszt- może organizacji

 • clamcay

  Oceniono 9 razy 5

  15 lat orki na ugorze :)
  Tyle kasiory na urabianie już wydane, a tu wszystko jak krew w piach. Polacy wciąż nie chcą się słuchać :)

 • profesorschetyna

  Oceniono 4 razy 4

  Proponuję zamknąć papierową Wyborczą, drzewa nam za to podziękują.

 • marianna1960

  Oceniono 3 razy 3

  Chwalicie Greenpeace a jednocześnie promujecie konsumpcyjne akcje Black Friday, Black Weekend teraz prezenty na święta, akcje kupowania zaśmiecania zanieczyszczenia zdecydujecie się co popieracie czy konsumpcjonizm czy minimalizm.

 • pocztowki.znad.krawedzi.2

  Oceniono 5 razy 3

  "Czego do diabła nie rozumiesz?" - już pierwsze zdanie w pełni pokazuje podejście ekoterrorystów. Jeżeli śmiesz wyrazić najmniejsze nawet wątpliwości, od razu spotykasz się z agresją.

  Greenpeace jest organizacją terrorystyczną i jako taka powinien być traktowany. Zamieszczanie numerów kont organizacji terrorystycznych jest poważnym przestępstwem.

 • tomcio55

  Oceniono 3 razy 3

  Ja do diabła nie rozumiem czemu GW tak ochoczo umieszcza reklamy koncernów samochodowych w tym wyjątkowo szkodliwych SUV-ów które są ostatnio tak modne w dużych miastach. Czemu nie wzywa swoich czytelników do kupna np. jakiejś Yaris albo Aygo? Do diabła tego nie rozumiem.

 • zimochm

  Oceniono 3 razy 3

  nie ma wiekszych smierdzieli i przekupnych terrorystow niz greanpeace, przyklad g*wna trzaskowskiego ewidentnie to udowodnil

 • weredyk_pl

  Oceniono 3 razy 3

  Czerska, takie paplanie o greenpicu na poziomie szkolnej gazetki nic nie kosztuje. Bądźcie odważni! Nie publikujcie reklam nowych samochodów, nowych SUVów itp. Odmówcie sprzedaży powierzchni reklamowej VW, Skodzie i innych samochodów, które tak nachalnie reklamujecie. Zróbcie to dla klimatu :P

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 3 razy 3

  "Bez ochrony środowiska i troski o klimat najpierw zachorujemy, a potem zafundujemy naszym dzieciom cierpienie."

  Ochrona środowiska - TAK.
  Wyłudzanie środków na rzekome "zmiany klimatyczne" - NIE.

  To jest gruby szwindel.
  Zmiany klimatu notuje się w przeciągu minimum kilku dziesięcioleci a nie w przeciągu 5 lat.
  A oszuści obiecują nam, że gdy im zapłacimy to dokonają inżynierii planetarnej i "poprawią" klimat.
  Dawniej cwaniacy sprzedawali kmiotkom Kolumnę Zygmunta albo tramwaj.
  Teraz sprzedaje się klimat i zezwolenia na emisję.
  Tak jak kiedyś Kościół Katolicki sprzedawał odpusty od grzechów.
  Coś co naprawdę istnieje tylko w wyobraźni nastraszonych naiwnych.
  Stary, dobry pomysł na wyłudzanie grubej kasy od frajerów.

 • bellum-omnium-contra-omnes

  Oceniono 5 razy 3

  "Czego, do diabła, nie rozumiesz?"
  Skoro są urodziny GrinPIC infiltrowanej przez Bundesnachrichtendienst, to należy się cieszyć, boć jurgielt płynie.
  Kiedyś byli obrońcami ludu pracującego miast i wsi, ale w międzyczasie lud się na nich z obrzydzeniem wypiął, więc zmienili obiekt. Teraz są obrońcami kobiet, choć kobiety na nie srają. Są obrońcami homoseksualistów, choć zajmując się jedynie marginalnym, kolorowym pedalstwem. u zwykłych homoseksualistów powodują jedynie wzruszenie ramion,.
  Trza było zmienić strategię... no i BINGO: Obrońcy klimatu, obrońcy Rospudy, obrońcy Puszczy, Obrońcy zwierzat futerkowych, dzików, gwałconych krów, kurczaków... - wiadomo, że ani klimat, ani Rospuda, ani zżerane przez korniki świerki nie są się w stanie przed swymi obrońcami obronić. Nie są w stanie ich opluć i iść w swoja stronę.

  Więc daj swoje pieniądze na GrinPIC! Ta niemiecka mafia wprawdzie tobą gardzi ale twoje pieniążki kocha ponad wszystko.

  Https://wsensie.pL/publicystyka/18-komentarze/31820-emme-itse-tiedae-mitae-haluamme

 • kulalala

  Oceniono 7 razy 3

  A gdzie byli ekoidioci jak po awarii Czajki tony ryb pływało śniętych w Wiśle ???

 • patriot.wr

  Oceniono 7 razy 3

  To skandal, ze ta organizacja nie została jeszcze zdelegalizowana w Polsce

 • saves

  Oceniono 9 razy 3

  Szkoda że prezydentem stolicy nie został Jaki. Dopiero byście zobaczyli jak się broni Wisły przed ściekami! Do kolektora by się przykuli, a Kolenda Zaleska liczyłaby zmarłych otrutych goownem i zatłuczonych przez pisowskich kulsonów.

 • saves

  Oceniono 7 razy 3

  20% za konsultacje ucisza wszelkie protesty.

 • moonwalkerka

  Oceniono 5 razy 3

  Dlaczego obchodzimy dzień korporacji, zarabiającej na naiwności tłuszczy? Nawet KK nie jest na tyle bezczelny, aby świętować swój dzień...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX