Komentarze (117)
PiS chwalił się "rabatem klimatycznym" od UE. Teraz Polska może stracić miliard euro środków
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zd46

  Oceniono 7 razy 7

  Pięć lat temu nic pan MM nie znaczył poza PiS-em i był pan synusiem tatusia czatujacym na stanowisko, choćby „szatniarza u prezesa”. Pięć lat temu panie Morawiecki służył pan "zagranicy" przy dyrektorowaniu bankiem, kręceniu lodów z Jagiełło na słupy i dla Grada (PO) „U Sowy”, przy udzielaniu bezrobotnej żonie wielomilionowego kredytu umarzalnego i to bez gwarancji spłaty kredytu. Także przy kręceniu interesów z ziemią pogulbinowiczowską 15 ha a także czyścił pan papiery po „sabotowaniu” rządów PO. Tak pan szkodził Polsce inkasując forsę za „amatorskie doradztwo” PO. Panie M., „kto raz zdradził, będzie skłonny do zdrady po raz drugi”. Prezes też nie powinien czuć się bezpieczny, może i dla niego ma pan „koktajl morawieckiego”? Teraz pieje pan, jak kapłon umieszczając w polskich instytucjach swoich „żołnierzy PolskiWalczącej” i nawet specjalistkę Zwiercan,od leczenia uzależnień, w KPRM. Mamy nadzieję,że już niedługo panu przejdą „ciary po plecach” skomentowane przez samego Ciarkę.

 • threemen

  Oceniono 9 razy 7

  Pochwalą się miliardem i obarczą Tuska winą za utracony drugi miliard. W oczach ciemnego ludu zawsze wyjdą na swoje (dopóki starczy pieniędzy, żeby dawać, bo uny dajo).

 • marek.usc

  Oceniono 6 razy 6

  UE zrobiła to cwaniacko i dobrze... głupio matołuszkowi

 • kierowca.bombowca

  Oceniono 6 razy 6

  Sukces na miarę możliwości tego nierządu.

 • footprintpl

  Oceniono 6 razy 6

  Z PiSem wygrać to jak przegrać

 • Tadeusz Jaroszewski

  Oceniono 6 razy 6

  kolejny sukces dobrozmianowy na arenie międzynarodowej! kolejne27/1 BRAWO!!! pozostało tylko powitać "zwycięską drużyne" kwiatami.

 • zd46

  Oceniono 6 razy 6

  Patrzcie pańswo mamy nowego Emila Platera lub Bartosza Głowackiego z kosą na sztorc a może Mateusza Morawieściuszko. Panie Mateuszu, my wiemy jak działał pan z rodziną, ale także chcemy wiedzieć, jak pan wszedł w posiadanie 15 hektarów pokościelnej i gulbinowiczowskiej ziemi, dlaczego pan sprzedawał tanio a odkupywał drogo (pranie gotówki?) a także dlaczego przepisał pan pokrętnie majatek na żonę? Chcemy tez wiedzieć co z pożyczką wielomilionową udzieloną,przez pana dyrektora banku, własnej BEZROBOTNEJ żonie i to bez WYMAGANYCH GWARANCJI rzetelności spłaty. Z czego żona spłaciła i czy ujęła w swoich zeznaniach podatkowych przychód pochodzący z UMORZENIA znacznej kwoty pożyczki? Kiedy pana capnie prawo, a capnie, to nawet „palący się molotow” nic panu nie pomoże, pójdzie z pana tylko „dym i smród nieuczciwości”. Nie wypinaj facet cherlawej piersi, przed tobą byli LEPSI, UCZCIWSZY a skromniejsi.

 • zsm-5

  Oceniono 10 razy 6

  Nasze, pisie kolanka warte są każdej ceny. Najważniejsze, że rozum tradycyjnie po polsku nieskażony. Jak będzie mało, to różańcowego focha granicznego strzelimy. Nie pomoże, ale za to polska głupota znów poszybuje niebiańsko.

 • wychodze

  Oceniono 10 razy 6

  Powiedza teraz ze sie zgadzaja i bedzie sukces ze zamiast 1 sa 2 do podzialu...

 • bahmat

  Oceniono 5 razy 5

  sukces kwiaty dla Mazurek.

 • wawiak57

  Oceniono 5 razy 5

  Przy tak spektakularnym zwycięstwie Polski jeden miliard nie ma znaczenia. Lepiej wygrywał tylko rząd Szydło.

 • tetradrachma

  Oceniono 7 razy 5

  Macie, raz po raz, dowód, że rządzi PT Wami niekumata hołota. Niestety, motłoch ją kocha.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 11 razy 5

  Zamiast elektrowni wiatrowych stawiane są i będą pomniki ku czci w każdej gminie i sołectwie z pieniędzy budżetowych RP, bo UE zainteresowana jest ekologią, a nie demagogią polityczną.

 • miecztemidy

  Oceniono 6 razy 4

  Opalam dom gazem. Ten sposób też produkuje CO2, ale nie wytwarza smogu.
  Gaz jest tańszy niż węgiel. Wiedzą to kraje zachodu. Z kim my chcemy konkurować produkując droższy prąd. Piśdzielstwo będzie truć Polaków węglem,gdyż branża węglowa to ich wyborcy oraz synekury dla partyjnych przydupasów. Zostaniemy zadupiem Europy cywilizacyjnie zacofanym. Europa nie będzie na nas czekać.

 • occam

  Oceniono 4 razy 4

  Co to dla nas 4 miliardy zł jak 2 bez mrugnięcia i z fakiem na oku idzie na telewizję "publiczną".

 • desperato

  Oceniono 6 razy 4

  A co tam dla piSSmaków jakiś 1 mld. Euro!? Zabiorą Nam/Wam (,wyższa inflacja to wyższy VAT, plus dodatkowe haracze) i dadzą górnikom. Po 13, 14 dadzą im jeszcze 15-tą pensję, za to że węgiel wydobywają zbyt drogo i zalega na hałdach. A Wam/Nam pozostanie dalej oddychanie SMOGiem w tym skansenie w sąsiedztwie Białorusi - nie ubliżając Białorusi ...

 • qeenlee

  Oceniono 7 razy 3

  Kto chce płynąć pod prąd....niech płynie, ale za własne pieniądze....i to jest świetna informacja dla pisosuwerena....węgiel to potęga jest i basta.! Macie jeszcze szansę....w maju zanim wrzucicie do urny swój głos...pomyślcie, że na kolejne 30 lat skazujecie siebie na oddychanie...ale tlenkiem węgla!

 • banan125

  Oceniono 2 razy 2

  ha,ha pan MOrawiecki gawędziarz.... i jak zwykle, wprowadza nas w błąd - ciekawe czy nieświadomie, czy z premedytacją ? - a wtedy byłby po prostu OSZUSTEM w stanie recydywy .... ręce opadają Jakiego mamy Premiera-Pinokia - nie wspominając już o o tzw. "Prezydencie Wszystkich Polaków"

 • chojan1955

  Oceniono 4 razy 2

  Panowie Górnicy, jechać do Warszawy, Wam też się należy podwyżka, jestem za.
  Jak trzeba wypożyczę trumnę na czas protestu, oczywiście za niewielką opłatą, też mi się należy.

 • serenita123

  Oceniono 1 raz 1

  GENIUSZE! kuźwa ich mać!
  Wam kaczki szcz... prowadzać, a nie politykę robić!

 • serenita123

  Oceniono 1 raz 1

  Że spuścizny Lecha Kaczyńskiego pozostało jedynie:
  DURNIA MAMY ZA ****
  *) wPiSać dowolne

 • zenekciec

  Oceniono 1 raz 1

  To dopiero poczatek naszych klopotow , takich kwiatkow pisory wykonaja jeszcze wiecej za glupote sie placi .

 • antypisiormax

  Oceniono 3 razy 1

  Nadszedł może już czas podzielić wreszcie naszą Poskę na pół wzdłuż Wisły.
  Pisiory na lewej stronie a wolni i szczęśliwi Polacy po prawej . Beda mieli stolice na Pradze , Kaczora też się przeniesie z Żoliborza.

 • tomaszkulej

  Oceniono 1 raz 1

  W przekazie polityków PiS, winni będą ekolodzy, a nie rząd premiera Mateusza Morawieckiego, który swymi działaniami narusza zasady demokracji oraz praworządności

 • jagopa

  Oceniono 3 razy 1

  Nie Polska tylko PiS postawiło nas na marginesie.

 • jasiek_oc

  Oceniono 5 razy 1

  A najlepsze jest to, że zużycie węgla spada tak drastycznie, iż te cele osiągniemy w 2030. Szkoda tylko tej kasy co ją Matołusz Niemcom na transformacje odda. Brawo PiS dzielcie.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Mazurek, rabat = zniżka.
  Ta zniżka jest powiązana ze ZOBOWIĄZANIAMI WS. OBNIŻENIA WYDOBYCIA WĘGLA i zastąpienia go pro-ekologicznymi programami i przekwalifikowaniem się górników.
  Rabat np. brytyjski – zniżka w wysokości składki wpłacanej przez Wielką Brytanię do kasy Unii Europejskiej. Wywalczyła go w 1984 na spotkaniu przywódców EWG w Fontainebleau ówczesna premier Margaret Thatcher, argumentując, że Wielka Brytania znacznie więcej wpłaca do budżetu UE niż z niego otrzymuje, a mając niewielki sektor rolniczy w małym stopniu korzysta z dotacji unijnych dla rolnictwa.

 • krzysulek12

  0

  Kolejny sukces PiS i matołusza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX