Komentarze (74)
Wakacje w kosmosie i ponad 100 lat życia. Weryfikujemy przewidywania na 2020 rok
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wesoły Cypisek

  Oceniono 1 raz -1

  Hola hola ludzie jak na razie wylądowali tylko na księżycu, gdzie indziej wylądowały urządzenia przez nich skonstruowane. Minie parę dekad zanim człowiek postawił stopę na innych planetach.

 • snowbird1

  Oceniono 3 razy -1

  Zycie od 80 wzwyz to juz meczarnia. Jeszcze potrzeba 100.

 • johnny-doe

  Oceniono 3 razy -1

  Paradoksalnie, przyczyną wielu 'opóźnień' jest sam postęp technologiczny. Moglibyśmy budować nowsze, szybsze, lepsze samoloty, ale zaprojektowanie ich tak, aby dorównywały bezpieczeństwem dzisiejszym konstrukcjom jest zazwyczaj nieopłacalne. Człowieka na Księżycu pewnie i bylibyśmy w stanie postawić, ale nikt nie zatwierdzi misji, w której ryzyko katastrofy jest takie, jak w latach 60-tych. Z resztą, po co człowiek, roboty nie jedzą, nie oddychają i można je tam zostawić.

 • starblast

  Oceniono 3 razy -1

  Gdyby istniał ZSRR to sadzilibyśmy ogórki w księżycowym ogródku. Konkurencja odpadła, wręcz się rozpadła to znikła motywacja.

 • soap2

  Oceniono 6 razy -2

  Ci wszyscy mega futurolodzy nie wzięli pod uwagę tak prostej rzeczy jak zmiany klimatu, które za kilkadziesiąt lat doprowadzą naszą cywilizację na skraj przepaści. Czyli nie tacy z nich wielcy prorocy!!

 • gadolinn

  Oceniono 4 razy -2

  "już w połowie lat 80. mieliśmy wylądować (misją załogową) na Marsie. Dwie dekady później ludzie mieli dotrzeć na Wenus"

  Nikt rozsadny by tak nie napisal, bo na Wenus nie ma warunkow, w ktorych czlowiem moglby przezyc. Cisnienie atmosferyczne jest 100 razy wieksze, niz na ziemi, atmosfera nie ma tlenu (sklada sie glownie z CO2), a jej temperatura wynosi 400 stopni C.

 • cehaem

  Oceniono 3 razy -3

  >Co ciekawe, Eric Anderson z Space Adventures zakładał w 2009 roku na łamach Space.com, >że już w 2020 roku prywatne osoby będą mogły wziąć udział w locie dookoła Księżyca.

  I wszyscy wiedzieli, ze jest to gag reklamowy.

  Tak samo jak i wszyscy powazni naukowcy wiedzieli, ze w latac 70. ludzkosc doszla do kranca wlasnych mozliwosci jesli chodzi o loty kosmiczne. Fizyki sie nie oszuka, innego napedu sie nie wynalezie. A nawet jesli tak, to miejsce bedzie miec to w przyszlosci jeszcze nie okreslonej

 • xrafael

  Oceniono 5 razy -3

  Waginskie siliconos dubai eee???😂

 • xrafael

  Oceniono 5 razy -3

  E tam mamy polish porno by insta star

 • bellum-omnium-contra-omnes

  Oceniono 17 razy -3

  Takie tam pierdoły dla ubogich duchem a przeciez chodzi o uratowanie świata poprzez walkę o pokój... znaczyt sie klimat czy jakos tak.
  Przeto wróćmy do fundamentów:

  1. [AD 1975] - Do roku 2000 Ziemia pokryje się wieczną zmarzliną!

  2. [AD 1980] - Dziura ozonowa się powiększy i zabije Życie na powierzchni Ziemi

  3. [AD 1989] - Eksperci ONZ ogłosili, że za 30 lat całe narody wyginą z powodu zmian klimatycznych. Wyspy zatoną a ludzie będą umierali z głodu na ulicach.
  Https://www.tysoL.pL/a30111--30-lat-temu-eksperci-ONZ-oglosili-ze-za-30-lat-cale-narody-wygina-z-powodu-zmian-klimatycznych-

  4. Najnowsze zapowiedzi:
  a. "Ludzie umierają. Upadają całe ekosystemy. Jesteśmy na początku masowego wymierania" [Greta Thungerg] (I tylko Grecie idzie wyśmienicie – nawet nie musi chodzić do szkoły, by się uczyć pisać.)
  b. "Katastrofa klimatyczna zabija. Niedożywienie, fale upałów i pożarów, coraz częstsze powodzie oraz groźne choroby zakaźne, w tym choćby mięsożerna bakteria zbliżająca się do polskiego wybrzeża Bałtyku. Życie dzieci, które dopiero się rodzą, będzie całkowicie zmienione przez kryzys klimatyczny. W wieku 71 lat będą żyły w świecie cieplejszym o ponad 4 st. C. Jeżeli nic się nie zmieni, zniszczone zostaną osiągnięcia ostatnich dekad w ochronie zdrowia, w szczególności w zakresie walki z niedożywieniem i rozpowszechnianiem się chorób zakaźnych” ["naukowcy" w "Lancecie"]
  Http://wyborcza.pL/7,75400,25408988,katastrofa-klimatyczna-zabija-alarmuja-naukowcy-w-lancecie.html#s=BoxWyboMT

  Resume: Armagedon blisko a Gejzeta jest jego prorokiem.

 • premier_scretyna

  Oceniono 8 razy -6

  Ale jedno jest pewne - za 5 lat zabraknie powietrza!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX