Koronawirus w Polsce. Sieć Play z niespodzianką. 40 kanałów odkodowanych

Kluczowym zaleceniem, w celu uniknięcia rozszerzenia się koronawirusa, jest powstrzymywanie się od wychodzenia z domu. Sieć Play w ramach akcji "Zostań w domu z PLAY NOW" zdecydowała się odkodować 40 kanałów.

Aby uniknąć dalszego rozprzestrzeniania się koronawirusa, władze publiczne apelują o powstrzymanie się od wychodzenia na zewnątrz. Z tego powodu zdecydowano się zamknąć nie tylko placówki oświatowe, ale też miejsca kultury, jak chociażby teatry czy kina. Ponadto rządzący apelują, aby pracodawcy, w miarę możliwości, zlecali pracownikom pracę zdalną. Obostrzenia te wiązać się będą z pewnymi utrudnieniami w życiu codziennym. Z tego powodu część firm zdecydowała się wyjść naprzeciw klientom, zachęcając ich dodatkowo do pozostania w domach. 

Zobacz wideo Minister Jadwiga Emilewicz w Porannej rozmowie Gazeta.pl

Koronawirus. Play proponuje 40 kanałów odkodowanych

Play przygotował niespodziankę dla tych, którzy muszą zostać w domu. Pakiety Extra oraz Kids, w sumie 40 kanałów, będą odkodowane do końca marca dla wszystkich posiadających dostęp do usług PLAY NOW oraz PLAY NOW TV.

- czytamy w komunikacie. 40 dodatkowych kanałów za darmo będzie można oglądać od 12 do 31 marca. 

Po tym czasie osoby, które będą zainteresowane dalszym korzystaniem z pakietów, będą mogły skorzystać z okresu próbnego. Wśród 40 odkodowanych kanałów znajdują się najpopularniejsze płatne kanały dziecięce Nickelodeon, Cartoon Network i Nick Jr., co może być dla rodziców sporym udogodnieniem ze względu na zamknięcie szkół i przedszkoli. 

Koronawirus w Polsce. Orange również ze specjalną ofertą 

Podobną ofertę zdecydowało się zaproponować swoim klientom firma Orange, która wprowadziła 10 GB internetu, odkodowane kanały oraz brak opłaty za dostawę kurierską umów. - Rozumiejąc sytuację, w jakiej - ze względu na zagrożenie koronawirusem - znaleźliśmy się wszyscy (sam pracuję od kilku dni z domu), chcemy choć trochę ułatwić życie naszym klientom. Chodzi przede wszystkim o łatwiejszy kontakt z bliskimi oraz więcej czasu, który będziemy spędzali w domu - tłumaczy rzecznik Orange Wojtek Jabczyński

Koronawirus. Czytaj także:

Więcej o: