Już ponad 41 tysięcy zł zebranych na respirator dla szpitala w Suchej Beskidzkiej. Trwa akcja Gazeta.pl

41 tysięcy 729 złotych - już tyle udało się zebrać w ramach akcji Gazeta.pl, podczas której kupujemy respirator dla szpitala w Suchej Beskidzkiej. Zbiórka wciąż trwa - celem jest 130 tysięcy złotych.

W ciągu jednego dnia akcji datki na respirator przeznaczyły 502 osoby. Respirator jest potrzebny na bloku operacyjnym w szpitalu w Suchej Beskidzkiej. - W tych okolicznościach tylko szaleniec jest wolny od strachu - mówił nam Renata Babicz, kierownik bloku operacyjnego szpitala. Ale właśnie w tych okolicznościach wzajemna pomoc i wspólne działanie mogą dokonywać rzeczy prawie niemożliwych. Jak kupno nowoczesnych sprzętów ratujących życie ofiarom koronawirusa w mniejszych szpitalach powiatowych.

Czytaj więcej o akcji: Kupujemy respirator dla Suchej Beskidzkiej! "Lęk nie może nas paraliżować, róbmy co się da"

Zbieramy na respirator dla szpitala w Suchej Beskidzkiej. Trwa akcja Gazeta.pl

Szpital w Suchej Beskidzkiej jest położony na ruchliwej trasie Kraków - Zakopane, w jednym z najbardziej dotkniętych smogiem rejonów Polski. Już szykuje się na apogeum liczby zarażeń koronawirusem, a w przyszłości, w czasie ferii zimowych czy wakacji, będzie przyjmować turystów z całej Polski, nieważne czy chodzi o drobne urazy, czy sytuacje zagrażające życiu. 

Dlatego pomagając kupić respirator dla Suchej Beskidzkiej pomagamy nam wszystkim i zwracamy uwagę na sytuację szpitali powiatowych w całej Polsce. Co ważne, zbieramy na mobilną wersję respiratora - taki sprzęt umożliwia bezpieczny transport pacjenta do najlepszej w danej chwili placówki, sprawne przekazanie go w miejsce, gdzie najbardziej się przyda, a nawet leczenie w warunkach polowych. 

- Nie wiem, gdzie i ilu ludzi trzeba będzie ratować w najbliższym czasie. Wiem, że żaden respirator u nas się nie zmarnuje - mówi Renata Babicz. 

***

Kupujemy respirator! Oto link do internetowej zbiórki pieniędzy na mobilny respirator dla szpitala w Suchej Beskidzkiej.

Pieniądze możecie też wpłacać bezpośrednio na konto Fundacji Dla Ciebie, Dla Mnie, Dla Nas: 20 8128 0005 0061 8016 2000 0010, z tytułem przelewu "respirator".

Hasło "liczy się każda złotówka" ma tu prawdziwe znaczenie - nawet jeśli nie uzbieramy na respirator, zebrana suma zasili szpital i zostanie przeznaczona na sprzęt do walki z koronawirusem.

Więcej o:
Komentarze (51)
Już ponad 41 tys. zł zebranych na respirator dla Suchej Beskidzkiej podczas akcji Gazeta.pl
Zaloguj się
 • Misue Tanaka

  Oceniono 15 razy 13

  Skandal normalnie. Polacy się składają na sprzęt dla szpitali, a gdzie jest k....a państwo co nas lupi co miesiąc wszelkimi daninami. Gdzie te k....a pieniądze są?

 • kwantax

  Oceniono 11 razy 11

  nie dam aqni grosza dla spisiałej mieściny (w ostatnich wyborach 44% na pisbolszewię, wwcześniej podobnie). Niech im kaczyński z szumowskim dadzą. A te pieniądze co zamierzałem wplacić na waszą akcję - przekażę na szpital w moim mieście.

 • kwantax

  Oceniono 11 razy 9

  a na koniec i tak piskatbolszewia z Dudą i Szumowskim w tvpis ogłosi SWÓJ sukces. "Dzięki staraniom Dudy i Szumowskiego Sucha ma respirator" przeczytamy na prostytupasku TVP Łżeinfo

  Tego chcecie razemscy symetryści z GW?

 • 12zibi12

  Oceniono 17 razy 9

  Ludzie składają się na respiratory, szyją maski A te qrwy robią sobie wybory ❕❕❕❕❕❕❕❕❕

 • kwantax

  Oceniono 15 razy 9

  Zobaczycie jak pod waszą akcją podpisze się piskatbolszewia. Oni kochają kraść cudze sukcesy (bo swoich nie mają)

 • aresdog

  Oceniono 10 razy 8

  zakończcie te zbiórki! ludzie się poświęcają organizują a tymczasem ta zakłamana banda doi państwo ile wejdzie - 2 mld na TVPściek!

 • funkyshit

  Oceniono 12 razy 8

  A ochrona szeregowego posła z nowogrodzkiej 135 tysia miesięcznie...

 • japiech

  Oceniono 7 razy 7

  Nie zamierzam się czepiać ale respirator za 130 tys ? Respiratory renomowanych firm (Trilogy, BiPAP, Myairvo, etc) z wózkiem transportowym, dodatkową baterią i ustrojstwem do wentylacji ustnikowej kosztują w komplecie circa 30 tys zł.

 • ryjaroslawa

  Oceniono 8 razy 6

  Takie urządzenia powinno zakupić Ministerstwo Zdrowia - przecież mają środki i zabezpieczyli się już pół roku temu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX