Biedronka z kolejnym ułatwieniem w dobie epidemii. Można zrobić zakupy online z dostawą do domu

W dziesięciu polskich miastach można zamówić zakupy z Biedronki bez wychodzenia z domu. Taką możliwość daje aplikacja Glovo. Sprawdź, czy taka opcja jest dostępna w twoim mieście.

"Szeroki wybór produktów spożywczych i kosmetyków z oferty Biedronki jest teraz możliwy już dzięki kilku ruchom po ekranie smartfona. Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1000 produktów najczęściej kupowanych przez klientów Biedronki. Klienci z niej korzystający kupią produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji" - czytamy w przesłanym przez Biedronkę komunikacie.

Zobacz wideo Doktor Paweł Grzesiowski odpowiada na pytania widzów

Zakupy będą dostarczane przez kurierów Glovo w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego. Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo należy do najniższych na rynku w relacji do typowego koszyka zakupowego sieci Biedronka i wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy. Oznacza to, że nasze zakupy muszą zmieścić się w torbie dostawcy.

Zakupy z dostawą w Biedronce. W jakich miastach usługa jest dostępna?

Zakupy można zamawiać z bezpośrednią dostawą do domu w 10 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, obsługiwanych przez ponad 100 sklepów sieci Biedronka.

Zakupy z dostawą z Biedronki można zamówić w aplikacji GlovoZakupy z dostawą z Biedronki można zamówić w aplikacji Glovo Fot. Biedronka

- Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach - mówił Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Proces realizacji zamówienia od chwili jego złożenia do momentu dostawy zajmie nie więcej niż godzinę, w zależności od pory dnia i lokalizacji, jednak w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć. Zamówienia będą przyjmowane w godzinach od 10 do 22.30. Dostępność usługi będzie uzależniona od aktualnej dostępności dostawców w poszczególnych dzielnicach miast objętych zasięgiem funkcjonowania programu.

Aplikacja jest dostępna w sklepach internetowych:

  • Google Play
  • Apple App Store
Więcej o: