LOT podjął decyzję o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych

Z powodu niestabilnej sytuacji na międzynarodowych rynkach lotniczych oraz licznych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, Zarząd PLL lot podjął decyzję o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych.

Wszystkie rejsy pasażerskie LOT-u, krajowe i międzynarodowe, zaplanowane do dnia 31 maja włącznie, zostają odwołane. W komunikacie przewoźnik zastrzegł, że o kolejnych zmianach będzie informować na bieżąco.

Tym samym spółka ponownie przedłużyła zawieszenie rejsów. Regularne loty zostały zawieszone w połowie marca.

Polskie Linie Lotnicze LOT 6 marca wprowadziły bezpłatną możliwość zmiany daty podróży dla pasażerów. Zmiany rezerwacji można dokonać poprzez lot Contact Center, a także za za pośrednictwem wiadomości na Facebook-u (Messenger).

Zobacz wideo Na Okęciu wylądował samolot z zakupionym w Chinach wyposażeniem ochronnym dla służb medycznych
Więcej o:
Komentarze (81)
LOT podjął decyzję o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych
Zaloguj się
 • adam.c.54

  Oceniono 22 razy 16

  Podobno szefowie CONDORA i Lufthansy sa zainteresowani kupnem LOT-u po zakonczeniu pandemi.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 18 razy 14

  Zamknięcie granic nic wam pisowskie xuje nie da. Ci co będą chcieli uciec ze zpauperyzowanego pisowskiego raju to uciekną. Tak czy siak.

  Wysoko wykwalifikowanych specjalistów nie macie czym zatrzymać w tym katofaszystowskim kraju. Z niewolnika nie ma pracownika. Ta wąska grupa zawodowa paradoksalnie w pierwszej kolejności chce demokracji, praworządności i poszanowania prawa.

 • l1962

  Oceniono 11 razy 11

  LoT ma takiego prezesika ktory nie ma pojecia co dalej...Jego jedynym pomyskem jest wyciac zaloge i pilotow a samemu brac syta kaske

 • rodrigezoo

  Oceniono 16 razy 10

  Mój lot do Paryża (na Wielkanoc) został anulowany. Bilety mam ubezpieczone również na wypadek anulowania lotu przez przewoźnika- ubezpieczenie to było najdroższe. Przez stronę LOTu poszła dwa razy prośba o zwrot pieniędzy (wtedy była taka możliwość, teraz tylko przełożenie lotu itp). Cisza. Czekamy. 2 tys mieć lub nie , w sytuacji kiedy nie mamy pracy... Rozumiem, że obsługa kilkudziesięciu tysięcy ludzi,którzy rezygnują z biletu jest skomplikowana, ale wysłanie maila z automatu do klienta chyba nie byłoby problemem?

 • element_antykapitalistyczny

  Oceniono 8 razy 8

  zapewne w trosce o zdrowie obywateli innych państw, bo jak na razie tam liczba chorych maleje a w Polsce - macierzystym kraju LOTu - rośnie

 • potato_smolenski

  Oceniono 11 razy 7

  A kiedy będzie można się wyzwolić z tego eldorado? Jak dlugo polskie Gestapo graniczne będzie odbierać ludziom wolność?

 • kler-killer

  Oceniono 11 razy 7

  To znak, że zbrodniczy reżim faszystowski PiS nie odpuści. Inaczej LOT musiałby płacić odszkodowania za odwołane loty. Proste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX