Apple stworzyło swoją maseczkę. Zobacz jak wygląda nowy produkt firmy [WIDEO]

Apple stworzyło własną maseczkę. Trafiła ona już do pierwszych osób, w tym dziennikarzy. Ci podzielili się wrażeniami z jej użytkowania.

Apple zapowiedziało, że pracuje nad maseczką przed dwoma tygodniami. Prace nad produktem szybko zostały zakończone. Pierwsze maseczki trafiły już do dziennikarzy, którzy postanowili je zaprezentować.

Maseczka Apple już jest

Za stworzenie maseczki odpowiadała zespół, który na co dzień pracuje nad wyglądem iPhone'a, podaje Bloomberg. Wygląd maseczki oraz jej opakowania zaprezentował dziennikarz Mark Gurman, który opisywał ją na łamach wspomnianej gazety

Obszernie zaprezentował ją też kanadyjski YouTuber Lewis Hilsenteger, na swoim kanale Unbox Therapy. Pierwsze ujęcie filmu zaczyna się od pudełka z obowiązkową informacją na produktach Apple, tj. napisem "Designed by Apple in California".

 

Maseczka jest biała i ma minimalistyczny design, typowy dla produktów Apple. To, co ją wyróżnia, to dodatkowy materiał okalający nos i brodę. Dzięki temu maseczka lepiej przylega do twarzy, a regulowany klips na nosie pozwala zapobiegać parowaniu okularów, co bywa sporym utrudnieniem dla osób z wadą wzroku. Zestaw zawiera pięć maseczek wielokrotnego użytku, każdą z nich można wyprać pięć razy. W opakowaniu znajdziemy również klips spinający gumki maseczki, co pozwala utrzymywać ją na tyle głowy, zamiast na uszach. Maseczkę wykonano z trzywarstwowej tkaniny, ale nie została zarejestrowana jako produkt medyczny. 

Gdzie kupić maseczkę Apple?

Maseczki Apple wydają się wygodne i użyteczne oraz - jak to bywa w przypadku produktów Apple - dobrze wyglądają. Zapewne gdyby trafiły na rynek, cieszyłyby się dużym powodzeniem, nie tylko ze względu na swoje walory, ale samą magię marki. Niestety, maseczki są dostępne tylko dla pracowników Apple. Jak jednak można się było spodziewać, pierwsze oferty sprzedaży maseczek pojawiły się już na portalach aukcyjnych, a ceny sięgają nawet tysiąca dolarów

Więcej o: