300 sklepów Biedronki otwartych całodobowo przed świętami. Znamy ich lokalizacje

Ponad 2 tys. sklepów Biedronka będzie czynnych od środy do piątku do godz. 2, a ponad 300 przyjmie klientów całodobowo. W Wielką Sobotę placówki sieci będą otwarte do godz. 13.30.

"W trosce o potrzeby klientów Biedronka prowadzi w okresie przedświątecznym kolejną odsłonę popularnej Akcji 24. Polega ona na wydłużeniu godzin otwarcia jak największej liczby placówek, dzięki czemu ruch klientów zostanie rozłożony na dłuższy czas, zmniejszając tym samym kolejki w sklepach" - czytamy w komunikacie Biedronki.

Lockdown. Od kiedy sklepy będą czynne dłużej?

Od środy 31 marca do piątku 2 kwietnia 2 tys. sklepów Biedronki będzie czynnych do godz. 2, natomiast ponad 300 z nich otwarte przez całą dobę. Poza tym, 300 sklepów sieci będzie działać do godz. 23 lub 23.30, a około 100 przyjmie klientów do północy.

Zobacz wideo Czy test na przeciwciała z dyskontu jest wiarygodny?

"Wielkanoc w polskiej tradycji to najważniejsze święta. W tym roku jest to czas szczególny z uwagi na kolejną falę pandemii. Nie oznacza to jednak, że Polacy zrezygnują z przygotowania swoich ulubionych dań. Aby mogli je spokojnie skomponować, nasze sklepy będą działały dłużej niż zwykle, dzięki czemu zakupy będą wygodniejsze" - mówił Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Lidl i Biedronka reagują na obostrzenia. Zakupy nawet przez 24 godziny na dobę Lidl i Biedronka reagują na obostrzenia. Zakupy nawet przez całą dobę

W Wielką Sobotę zgodnie z obowiązującymi przepisami sklepy sieci Biedronka będą otwarte do godz. 13.30. Lista konkretnych placówek z godzinami otwarcia znajduje się tutaj.

Nowe obostrzenia w sklepach. Rząd zmniejszył limit klientów 

Jak nowe obostrzenia przekładać się będą na limity klientów w sklepach? W sklepach takich jak Biedronka lub supermarkety o powierzchni sali sprzedaży wynoszącej 900 metrów kwadratowych, od soboty 27 marca zakupy jednocześnie może robić 45 klientów (obecnie jest to 60 klientów). W dużych hipermarketach o powierzchni 10 tysięcy metrów kwadratowych limit ten wynosi 500 klientów.

Od poniedziałku w Biedronce będzie można kupić testy na obecność przeciwciał COVID-19 Testy na koronawirusa. Biedronka reaguje na ruch Lidla i obniża ceny

Więcej o: