Loteria szczepionkowa. Wyniki losowania tygodniowego. Kto wygrał 50 tys. zł. Gdzie sprawdzić?

Tygodniowe losowanie loterii szczepionkowej zakończone. Zwycięzcy są już znani. Gdzie sprawdzić wygraną w loterii Narodowego Programu Szczepień?

Loteria Narodowego Programu Szczepień rozpoczęła się na początku lipca. W pełni zaszczepione osoby mają szansę na wygranie nagród natychmiastowych, tygodniowych i miesięcznych. W środę 21 lipca miało miejsce kolejne losowanie tygodniowe. Sprawdź, czy wygrałeś. 

Loteria szczepionkowa - wyniki. Kto wygrał?

W loterii tygodniowej do wygrania jest 50 tys. złotych oraz hulajnogi elektryczne. Nagrody pieniężne trafią do pięciu osób, na liście rezerwowej znalazło się kolejne pięć osób. Na hulajnogę co tydzień może liczyć aż 60 osób. 

Po wygraniu otrzymamy SMS-a oraz maila z informacją, że zwyciężyliśmy. Można to także sprawdzić na stronie Narodowego Programu Szczepień. Anonimizowaną listę zwycięzców, z imieniem oraz ukrytym nazwiskiem (podana jest tylko pierwsza liter) i numerem telefonu władze podają pod TYM adresem. 

Lista zwycięzców w loterii szczepionkowej 21 lipca 2021Lista zwycięzców w loterii szczepionkowej 21 lipca 2021 pacjent.gov.pl

Zasady loterii szczepionkowej

W loterii mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Warunkiem jest pełne zaszczepienie - w zależności od tego, z jakiej firmy jest szczepionka - jedną lub dwiema dawkami. Największe szanse są na wygranie nagród natychmiastowych. Co pięćsetna osoba otrzyma 200 zł. Co 2000. szczęśliwiec dostanie 500 zł. 

Tygodniowe losowania odbywają się w każdą środę. W miesięcznych do wygrania są dwie nagrody po 100 tys. zł oraz dwa samochody Toyota Corolla

Finał loterii zaplanowano na 6 października. Nagroda główna to aż milion złotych, które otrzyma dwóch zwycięzców. Na kolejnych dwóch czeka Toyota C-HR. Nagrody nie będą wydane jednak natychmiastowo. Rząd zastrzegł, że dostarczy je do 31 stycznia 2022 roku. 

Zobacz wideo Bankowość internetowa a wakacje. Jak ułatwić sobie urlop?
Więcej o: