Loteria szczepionkowa. Wyniki losowania 50 tys. zł. Jak wygląda lista zwycięzców?

Trwa loteria szczepionkowa. Co tydzień odbywają się losowania, a już niedługo zostaną rozdane pierwsze nagrody miesięczne. Gdzie sprawdzić wyniki loterii szczepionkowej? Gdzie jest umieszczana lista wygranych? Odpowiadamy.

Z początkiem lipca ruszyła Loteria Narodowego Programu Szczepień. Losowania odbywają się w środy. Do wygrania są nagrody natychmiastowe, tygodniowe, miesięczne oraz finałowe. 

Zobacz wideo Niedzielski: Bierzemy pod uwagę regionalizację obostrzeń. Decydować będzie poziom wyszczepienia

Loteria szczepionkowa - lista wygranych. Gdzie sprawdzić wyniki?

Nagrody natychmiastowe otrzymują co 500. i co 2000. osoby zarejestrowane do loterii, odpowiednio 200 i 500 zł. Informacje o wygranej zwycięzcy otrzymują SMS-em. 

To samo dotyczy nagrody tygodniowej. Listę zwycięzców można jednak sprawdzić również na stronie Loterii Narodowego Programu Szczepień pod TYM adresem. Lista zwycięzców jest anonimizowana. Pokazywane są jedynie cztery pierwsze cyfry numeru telefonu oraz imię i pierwsza litera nazwiska. W tym samym miejscu będą umieszczane listy zwycięzców po losowaniach miesięcznych i finałowym. 

Lista zwycięzców w loterii szczepionkowej 21 lipca 2021Lista zwycięzców w loterii szczepionkowej 21 lipca 2021 pacjent.gov.pl

Loteria szczepionkowa - kiedy losowania?

Najbliższe losowanie odbędzie się w środę 28 lipca. Będzie to losowanie tygodniowe, w którym pięć osób może wygrać 50 tys. zł, a sześćdziesięciu kolejnych szczęśliwców hulajnogi elektryczne Segway. 

W przyszłym tygodniu, 4 sierpnia 2021 roku odbędzie się kolejne losowanie tygodniowe oraz pierwsze losowanie miesięczne. Przygotowano w nim dwie nagrody po 100 tys. złotych oraz dwa samochody Toyota Corolla. 

Kolejne losowania tygodniowe:

  • 11 sierpnia 2021
  • 18 sierpnia 2021
  • 25 sierpnia 2021
  • 1 września 2021
  • 8 września 2021
  • 15 września 2021
  • 22 września 2021
  • 6 października 2021

Losowania miesięczne odbędą się jeszcze 8 września i 6 października. Ta druga data to także termin losowania finałowego. W nim do wygrania są dwie nagrody po 1 milion złotych oraz dwa samochody Toyota C-HR. 

Więcej o: