Loteria szczepionkowa. Lista zwycięzców elektrycznej hulajnogi już jest. Gdzie sprawdzić wyniki?

Trwa loteria szczepionkowa. Co tydzień odbywają się losowania, a już niedługo zostaną rozdane pierwsze nagrody miesięczne. Gdzie sprawdzić wyniki loterii szczepionkowej? Gdzie jest umieszczana lista wygranych? Odpowiadamy.

Loteria Narodowego Programu Szczepień ruszyła z początkiem lipca. Za nami już trzy pierwsze losowania tygodniowe. Niedługo rozpocznie się też pierwsze losowanie miesięczne. 

Zobacz wideo Niedzielski: Bierzemy pod uwagę regionalizację obostrzeń. Decydować będzie poziom wyszczepienia

Loteria szczepionkowa - lista wygranych. Gdzie sprawdzić wyniki?

Wyniki trzeciego losowania tygodniowego loterii szczepionkowej z 28 lipca są już dostępne. Listę zwycięzców można sprawdzić na stronie Loterii Narodowego Programu Szczepień pod TYM adresem. Pokazywane są jedynie cztery pierwsze cyfry numeru telefonu oraz imię i pierwsza litera nazwiska. W tym samym miejscu będą umieszczane listy zwycięzców po losowaniach miesięcznych i finałowym. 

Wyniki losowania tygodniowego z 28 lipca loterii szczepionkowejWyniki losowania tygodniowego z 28 lipca loterii szczepionkowej fot.gov.pl

We wczorajszym losowaniu, jak co tydzień, pięć osób wygrało 50 tys. zł (kolejne pięć znalazło się na liście rezerwowej), a kolejnych 60 szczęśliwców otrzyma hulajnogi elektryczne (drugie tyle trafiło na listę rezerwową).

Loteria szczepionkowa - kiedy losowanie?

W loterii szczepionkowej zaplanowano losowania tygodniowe oraz miesięczne, a także jedno finałowe.

Losowania tygodniowe odbywają się w każdą środę. Najbliższe będzie miało miejsce 4 sierpnia. Wtedy odbędzie się też pierwsze losowanie miesięczne, dla osób zapisanych do loterii w lipcu.  

Następne losowania loterii szczepionkowej odbędą się:

 • 04 sierpnia 2021 - losowanie tygodniowe i miesięczne (dla osób zapisanych w lipcu);
 • 11 sierpnia 2021 - losowanie tygodniowe;
 • 18 sierpnia 2021 - losowanie tygodniowe;
 • 25 sierpnia 2021 - losowanie tygodniowe;
 • 01 września 2021 - losowanie tygodniowe;
 • 08 września 2021 - losowanie tygodniowe i miesięczne (dla osób zapisanych w sierpniu);
 • 15 września 2021 - losowanie tygodniowe;
 • 22 września 2021 - losowanie tygodniowe;
 • 06 października 2021 - losowanie tygodniowe, miesięczne (dla osób zapisanych we wrześniu) i finałowe.

Jakie nagrody są w loterii szczepionkowej?

Największe szanse są na wygranie nagród natychmiastowych. Co pięćsetna osoba otrzyma 200 zł. Co 2000. szczęśliwiec dostanie 500 zł. 

W losowaniach tygodniowych do wygrania jest 50 tys. złotych oraz hulajnogi elektryczne. W miesięcznych można zgarnąć dwie nagrody po 100 tys. zł oraz dwa samochody Toyota Corolla

Finał loterii zaplanowano na 6 października. Nagroda główna to aż milion złotych, które otrzyma dwóch zwycięzców. Na kolejnych dwóch czeka Toyota C-HR. Nagrody nie będą wydane jednak natychmiastowo. Rząd zastrzegł, że dostarczy je do 31 stycznia 2022 roku. 

Loteria szczepionkowa - jak się zarejestrować?

W loterii nie bierze się udziału automatycznie po zaszczepieniu. Należy się do niej zarejestrować. Mogą to zrobić osoby pełnoletnie, które są już w pełni zaszczepione. Do loterii można zapisać się przez:

 • Internetowe Konto Pacjenta
 • telefonicznie pod numerem 989
 • SMS-owo, wysyłając wiadomość o treści SzczepimySie, na numer 880-333-333.
Więcej o: