Loteria szczepionkowa. Już dziś szansa na 50 tys. zł. Gdzie sprawdzić wyniki?

Już dziś - w środę 25 sierpnia - odbędzie się siódme losowanie tygodniowe loterii szczepionkowej. Do wygrania pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Jak wyglądają zapisy do loterii szczepionkowej? Gdzie będzie można sprawdzic wyniki losowania tygodniowego?

Loteria szczepionkowa trwa od początku lipca. Losowania nagród tygodniowych odbywają się co środę. W tym czasie już sześciokrotnie rozlosowano nagrody tygodniowe i raz nagrody miesięczne. 23 sierpnia odbędzie się siódme z kolei losowanie tygodniowe loterii szczepionkowej. Poza nim zostało jeszcze pięć, w których jest do wygrania pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych marki Segway. Ostatnie tygodniowe losowanie zaplanowane jest na 6 października br.  

Zobacz wideo Dlaczego Betamax przegrał z VHS? Co się stało z Segą i HD DVD? Oto słynne wojny technologii [TOPtech]

Ponadto, przydzielane są także nagrody natychmiastowe; przez cały czas trwania loterii każda co 500. osoba biorąca w niej udział może wygrać 200 zł (39 000 x 200 zł). Z kolei co 2000. grający może wygrać 500 zł (13 000 x 500 zł). Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona, wynosi 52 tys. sztuk.

Loteria szczepionkowa - gdzie sprawdzić wyniki?

Zwycięzcy o wygranej są informowani SMS-em. Listę zwycięzców można sprawdzić pod TYM adresem. Jest ona anonimowa - widoczne są tylko cztery pierwsze cyfry numeru telefonu oraz imię i pierwsza litera nazwiska. 

Loteria szczepionkowa - kiedy kolejne losowanie?

Kolejne losowania odbywają się co środę. Daty losowań loterii szczepionkowej są następujące:

  • 1 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 8września 2021 - losowanie tygodniowe i miesięczne (dla osób zapisanych w sierpniu);
  • 15 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 22 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 6 października 2021 - losowanie tygodniowe, miesięczne (dla osób zapisanych we wrześniu) i finałowe.

Loteria szczepionkowa - zapisy. Jak się zarejestrować?

Loteria szczepionkowa nie jest obowiązkowa i nie zapisuje się do niej automatycznie każdej osoby, która przyjęła szczepionkę. Żeby mieć szansę na nagrody należy się zarejestrować. Mogą to zrobić osoby pełnoletnie i w pełni zaszczepione. Do loterii można zapisać się:

  • przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP),
  • telefonicznie pod numerem 989.
Więcej o: