Loteria szczepionkowa. 1 września kolejne losowanie tygodniowe. Gdzie sprawdzić wyniki?

Już dzisiaj - w środę 1 września - odbędzie się ósme losowanie tygodniowe loterii szczepionkowej. Do wygrania pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Gdzie można sprawdzić wyniki?

Loteria szczepionkowa trwa od początku lipca. Losowania nagród tygodniowych odbywają się co środę. W tym czasie już siedmiokrotnie rozlosowano nagrody, w tym raz losowano nagrody miesięczne. 1 września odbędzie się ósme z kolei losowanie tygodniowe loterii szczepionkowej. Poza nim zostały jeszcze cztery, w których jest do wygrania pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych marki Segway. Ostatnie tygodniowe losowanie zaplanowane jest na 6 października br. 

Zobacz wideo Bez lockdownu, bez systemów hybrydowych, bez obowiązkowych szczepień. Duda o początku roku szkolnego

Ponadto, każdego dnia przydzielane są także nagrody natychmiastowe; przez cały czas trwania loterii co 500. osoba biorąca w niej udział może wygrać 200 zł (39 000 x 200 zł), z kolei co 2000. grający może wygrać 500 zł (13 000 x 500 zł). Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona - wynosi 52 tys. sztuk.

Loteria szczepionkowa. Do wygrania samochody i pieniądze

4 sierpnia br. odbyło się pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej - rozlosowano dwa samochody toyota corolla oraz dwie nagrody po 100 tys. zł. Kolejne miesięczne losowanie zaplanowano na 8 września, a trzecie na 6 października br. W ramach tych losowań co miesiąc można wygrać 2 x 100 000 zł (pula - 600 000 zł) oraz dwa samochody toyota corolla (łącznie sześć sztuk).

Losowanie finałowe odbędzie się 6 października br., do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln złotych każda, a także dwa samochody toyota C-HR.

Losowanie tygodniowe. Gdzie sprawdzić wyniki?

W losowaniach tygodniowych mogą wziąć udział osoby, które zarejestrowały się  do końca tygodnia poprzedzającego losowanie.

Wyniki losowania tygodniowego, miesięcznego i finałowego podawane są na stronie rządowej. Listę zwycięzców można sprawdzić pod TYM adresem. Na liście tej znajdują się cztery pierwsze cyfry numeru telefonu oraz imię i pierwsza litera nazwiska. Pozwala to zwycięzcom nagród na zachowanie anonimowości.

Loteria szczepionkowa - zapisy. Jak się zarejestrować?

Loteria szczepionkowa nie jest obowiązkowa i nie zapisuje się do niej automatycznie każdej osoby, która przyjęła szczepionkę. Żeby mieć szansę na nagrody należy się zarejestrować. Mogą to zrobić osoby pełnoletnie i w pełni zaszczepione. Do loterii można zapisać się:

  • przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP),
  • telefonicznie pod numerem 989.

Loteria szczepionkowa - kiedy kolejne losowanie?

Kolejne losowania odbywają się co środę. Ich harmonogram wygląda następująco:

  • 8 września 2021 - losowanie tygodniowe i miesięczne (dla osób zapisanych w sierpniu);
  • 15 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 22 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 6 października 2021 - losowanie tygodniowe, miesięczne (dla osób zapisanych we wrześniu) i finałowe.

W losowaniach tygodniowych biorą udział osoby zarejestrowane do końca tygodnia poprzedzającego losowanie.

Więcej o: