Już jest! Pierwsza w Polsce stacja, do samodzielnego napełniania kosmetyków

W ramach swojej zielonej rewolucji firma Onlybio.life stworzyła pierwszą w Polsce stację do samodzielnego napełniania butelek wielorazowego użytku, z zaawansowaną automatyką i autorskim systemem dezynfekcji. Klienci drogerii ROSSMANN w łódzkiej Manufakturze mogą korzystać ze specjalnych automatów, by uzupełnić swoje ulubione naturalne kosmetyki i ekologiczne środki czystości.

Stacja ma za zadanie przede wszystkim minimalizację ilości zużytego plastiku i promowanie korzystania z naturalnych produktów. Firma Onlybio.life uruchomiła na swojej stronie licznik zaoszczędzonych dzięki inicjatywie plastikowych opakowań. Każdy może na bieżąco sprawdzać, ile plastiku jesteśmy w stanie "zaoszczędzić", dzięki korzystaniu z opakowań ekologicznych i wielorazowego użytku. Stan licznika na początek listopada to: 773688.

W najbliższym czasie stacja refill Onlybio.life ma przyczyniać się do wzrostu eko-świadomości wśród konsumentów, pokazywać, że wspólnie mamy ogromny wpływ na dobrostan środowiska, a małe kroki dają wielki efekt. W dalszej perspektywie, mają zostać otwarte kolejne punkty refill, które realnie przyczynią się do redukcji zużytego plastiku. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii i rozszerzaniu oferty, firma ma nadzieję zrekrutować wielu świadomych klientów, którzy staną razem z nią do walki o dobro Planety.

Bez kompromisów

Ekologia od początku jest podstawą działalności Onlybio.life. Niezwykle ważne dla marki jest budowanie wśród klientów świadomości, że razem mogą przyczynić się do ochrony środowiska, a wielka zmiana zaczyna się od nas samych. Korzystając ze stacji refill, każdy może poczuć, jak ważne są ich codziennie decyzje i wybory, a potem przenosić je na pozostałe dziedziny życia.

Jako polska marka kosmetyczna Onlybio.life jasno wyznaje określone wartości, które wyznaczają jej kierunek działań: naturalne, certyfikowane surowce, bezpieczna dla środowiska produkcja i ekologiczne opakowania. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Misją jest walka o czystą Ziemię! Dlaczego? Bo nie ma Planety B. Natura i ekologia są dla Onlybio.life najważniejsze - dlatego stacja refill to dla firmy oczywisty krok do zmniejszenia ilości zużytych opakowań, oszczędności zasobów oraz rozpowszechniania idei ekologii, ochrony środowiska i zero waste.

Pierwsza w Polsce stacja, do samodzielnego napełniania kosmetyków Onlybio.lifePierwsza w Polsce stacja, do samodzielnego napełniania kosmetyków Onlybio.life Fot. Materiały promocyjne