Załóż konto albo przenieś pieniądze. Na tej decyzji możesz zyskać 500 zł. Wystarczy aplikacja

Wybór konta nie jest prosty, ale czasami pojawiają się oferty, które trudno nazwać inaczej jak prawdziwą okazją. Na rynku jest bowiem konto, które przy spełnieniu prostych kryteriów oferuje nie tylko wiele usług za 0 zł. Pozwala też zyskać inne benefity. Wystarczy jedna aplikacja.

Czy na założeniu konta w banku można coś zyskać? Tak, jeśli tylko wiemy, którą ofertę wybrać. Na rynku pojawiła się właśnie prawdziwa okazja i to zarówno dla tych, którzy chcą założyć pierwsze konto, jak i dla chcących przenieść swoje pieniądze. W obu wypadkach zyskać można bowiem całkiem sporo. Całe 500 zł.

Sklep z aplikacjami AppGallery ma wyjątkową aplikację Banku Millennium

Między 27 maja a 30 czerwca, nowi klienci banku, którzy założą konto i pobiorą aplikację Banku Millennium, mogą zyskać 250 zł na zakupy w sklepie huawei.pl. Warunkiem jest, by w momencie wykorzystania karty, minimalna kwota zakupów wyniosła 300 zł. Dodatkowo, osoby, które będą aktywnie korzystać z założonego konta w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku, otrzymają kolejne 200 zł do wydania na dowolny cel oraz 50 zł w postaci eKarty goodie. Promocja obejmuje pierwsze 1000 kont.

Przekonaj się, co zyskujesz. Za wiele usług płać 0 zł

Skorzystanie z wyjątkowej oferty Banku Millenium i Huawei to tak naprawdę początek korzyści. Konto 360 lub 360 Student pozwala bowiem zaoszczędzić na internetowej bankowości jeszcze więcej. Przy spełnieniu prostych kryteriów opłata za prowadzenie rachunku wynosi bowiem 0 zł. Nic nie zapłacimy też za krajowe przelewy – i to zarówno te wykonywane za pomocą serwisu internetowego jak i aplikacji.

Darmowe są również przelewy wykonywane BLIK-iem – umożliwia on przesyłanie pieniędzy w sposób równie prosty, co tradycyjna bankowość internetowa. Klienci Millenium nie zapłacą też za realizację zleceń stałych. Za wypłaty gotówki ze wszystkich krajowych bankomatów również płacić nie trzeba.

Huawei i HMS. 1000 aplikacji w zasięgu ręki

Aplikacja mobilna Banku Millenium została zintegrowana z HMS (Huawei Mobile Services). Jest dostępna dla użytkowników m.in. najnowszych smarfonów – np. z serii Mate 40 czy P40. W AppGallery, oprócz aplikacji Hauwei, można znaleźć tysiące ciekawych propozycji – z tego blisko 10 tys. to pozycje polskojęzyczne. AppGallery jest też jednym z najpopularniejszych sklepów z aplikacjami na świecie, ma ponad pół miliarda aktywnych użytkowników.

Bank Millennium-HuaweiBank Millennium-Huawei materiał promocyjny

Więcej o: