Już niedługo na rynku pojawi się nowy smartfon Huawei z serii Nova. Czy znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz?

Od smarfona oczekujemy coraz więcej. Nie tylko wydajnego procesora, szybkiej pamięci i świetnego aparatu, ale kompleksowego rozumienia naszych potrzeb. Jeden z największych producentów smartfonów od lat rozwija autorski ekosystem aplikacji i narzędzi, które są alternatywą bardziej znanych rozwiązań. Dlaczego warto poznać Huawei Mobile Services, który napędza m.in. czołowe modele smartfonów produkowanych przez giganta technologii?

Na rynku smarfonów panuje olbrzymia konkurencja, bo o portfele klientów rywalizuje wiele firm. Przyglądając się jednak bliżej zmianom, jakie zaszły w ostatnich latach, wyraźnie widać, że producenci przywiązują wagę nie tylko do innowacji związanych ze sprzętem, ale i oprogramowaniem.

Huawei Mobile Services. Wiele usług w jednym miejscu

Jednym z producentów, który działa pod tym względem z wyjątkowym rozmachem jest Huawei. Gigant nie tylko wprowadził na rynek pełne przełomowych rozwiązań smartfony. Huawei kilka lat temu stworzył też cały ekosystem autorskich rozwiązań i aplikacji – Huawei Mobile Sercives. Od pierwszej dużej premiery, do której doszło w roku 2019 HMS przeszedł wielką zmianę, która sprawia, że dziś jest narzędziem wszechstronnym, kompleksowym i spełniającym wymagania użytkowników. 

AppGallery – pobieraj aplikacje, jakich potrzebujesz

HMS przede wszystkim otwiera drogę do autorskiego sklepu z aplikacjami AppGallery. Daje też dostęp do wielu wygodnych i zaawansowanych usług. 

W sklepie z aplikacjami App Gallery znajdziemy wiele pozycji potrzebnych nam do uczynienia ze smarfona centrum rozrywki, pracy i nauki. Są tu aplikacje bankowe, służące do streamingu muzyki, oglądania filmów, aplikacje popularnych sklepów (stacjonarnych i online), czy popularnych aplikacji użytkowych. Nie musimy więc szukać aplikacji w nieznanych źródłach, instalować ich z nieznanych źródeł - mamy autoryzowane miejsce, które daje nam dostęp do bezpiecznych narzędzi i gier. 

ID Huawei, Petal Search, Nawigacja i inne rozwiązania. Alternatywa jest potężniejsza niż myślisz

HMS daje dostęp do wielu aplikacji, które mogą być realną alternatywą dla bardziej znanych rozwiązań. ID Huawei otwiera drzwi do wielu wygodnych usług, takich jak Chmura Huawei. To dysk online, który umożliwia łatwe przechowywanie i przywracanie danych, ich synchronizację między urządzeniami. 

Sama usługa ID Huawei również ma wiele zalet. Zabezpiecza telefon przed przejrzeniem przez osoby trzecie. Bez ustalonego przez nas kodu lub innego zabezpieczenia nie uzyska dostępu do urządzenia i nie będzie mógł go przejąć.

Bezpieczne wyszukiwanie. Poznaj Petal Search

Alternatywą dla popularnej przeglądarki internetowej jest Petal Search. To narzędzie nie tylko komfortowe, ale i wyjątkowo inteligentne. Pozwala odfiltrować niebezpieczne treści.  

To samo proste narzędzie pozwoli też sprawdzić kursy walut, a także zmienić Petal Search w prywatnego doradcę. 

Nawigacja, która rozumie, czego potrzebujesz

Petal Maps, kolejna autorska aplikacja Hauwei, to jedno z najnowszych rozwiązań, które w jeszcze większym stopniu podnosi kompleksowość usługi HMS. Aplikacja pozwala nie tylko znaleźć wybrane miejsca, ale także można jej używać jako nawigacji

Aplikacja Petal Maps posiada wygodne funkcje synchronizacji, dodawania ulubionych miejsc, wykorzystywanie danych z historii podróży. 

Nowa odsłona Huawei Mobile Services jest znacznie bardziej kompleksowym i dojrzalszym rozwiązaniem, w którym wiele przez ostatnie dwa lata zmieniło się na lepsze. Bardziej zaawansowane usługi i rozbudowany sklep z aplikacji dają teraz znacznie więcej możliwości użytkownikom. Dlatego warto do nich sięgnąć.