Idealny upominek dla każdej kobiety. Innowacyjne słuchawki, które wyglądają jak biżuteria

Słuchawki, które są pełne innowacji, praktycznych funkcji, a do tego wyglądają jak biżuteria? Teraz to nie tylko możliwe, ale i opłacalne. Sprawdź, jak zdobyć wyjątkowy upominek, który zachwyca formą i poziomem technologicznego zaawansowania.

Kiedy szukamy prezentu dla kobiety, pod uwagę bierzemy najczęściej biżuterię, perfumy, a także elektronikę. Okazuje się jednak, że między tymi kategoriami produktów wcale nie trzeba wybierać – można je bowiem zdobyć decydując się na jedno eleganckie, nowoczesne, praktyczne i przykuwające uwagę urządzenie.

Chodzi o słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick. Już na pierwszy rzut oka wyglądają intrygująco.  Przyciągają uwagę wyjątkowo intensywną i elegancką czerwienią. I etui wyglądającym niczym szminka. Unikalny projekt nie jest przypadkiem, urządzenie zostało bowiem zaprojektowane z myślą o kobietach, wygląda bowiem jak biżuteria… lub ekskluzywna szminka.

Funkcja etui nie jest jednak wyłącznie estetyczna.  Wykonano je bowiem ze stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość, pozwala też ładować słuchawki. Magnetyczne zamknięcie wydaje przy tym przyjemny dźwięk przy zamykaniu, charakterystyczny dla ekskluzywnych szminek.

Słuchawki HuaweiSłuchawki Huawei Materiał promocyjny

Nie tylko wygląd, ale i innowacje

Wyjątkowy wygląd jedynie podkreśla ekskluzywność i wysoką klasę urządzenia. Słuchawki FreeBuds Lipstick, zaprezentowane w październiku wraz z najnowszym smartfonem Huawei nova 9, są pełne innowacyjnych rozwiązań. Aktywna redukcja szumów ANC pozwala skutecznie odciąć się od zgiełku i szumu ulicy, biura, czy kawiarni. Dźwięki płynące z zewnątrz są redukowane. Efekt uzyskiwany jest dzięki wykorzystaniu hybrydowej technologii podwójnych mikrofonów. Wychwytują one dźwięki z otoczenia, a specjalne oprogramowanie tworzy w czasie rzeczywistym coś w rodzaju „antydźwięku", którego zadaniem jest tłumienie niepotrzebnego hałasu. Funkcja ANC może być wykorzystywana nie tylko, gdy chcemy posłuchać muzyki. Odcięcie od dźwięków zewnętrznych pomoże nam się zrelaksować, może ułatwić zasypianie, wytłumić irytujące dźwięki np. remontu czy głośnej muzyki.

Niespotykaną do tej pory innowacją w słuchawkach przenośnych jest technologia Adaptive Ear-Matching (AEM). Jej zadaniem jest analiza kształtu kanału słuchowego oraz badanie warunków akustycznych, w których słuchawki działają. Efekt? Automatyczne dostosowanie poziomu redukcji szumów zarówno do indywidualnych cech użytkownika, jak i warunków panujących w otoczeniu. Tę technologię można uznać za spersonalizowany system redukcji szumów. Warto podkreślić, że Słuchawki FreeBuds Lipstick są jednymi z tańszych słuchawek wykorzystujących tę przełomową technologię.

Huawei FreeBuds Lipstick zapewniają też wyjątkowej jakości dźwięk. Odpowiada za to kompozytowa membrana wykonana z polimeru ciekłokrystalicznego (LCP). To lekkie i jednocześnie wytrzymałe tworzywo, które wykazuje się wyjątkową elastycznością.

Kobiety z pewnością docenią fakt, że słuchawki zaprojektowane przez giganta rynku technologii są nie tylko eleganckie i nowoczesne, ale i praktyczne. Wyjątkowo lekkie, bo ważą zaledwie 4,1 grama. Równie lekkie jest etui – mierzy zaledwie 21,2 mm i waży niespełna 40 gramów.

Praktyczność słuchawek Huawei oznacza, że można je podłączyć do dwóch urządzeń jednocześnie. Słuchanie muzyki z komputera nie pozbawia nas możliwości odbierania połączeń telefonicznych.

Słuchawki HuaweiSłuchawki Huawei Materiał promocyjny

Teraz można sporo zyskać

Do 21 listopada słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick dostępne są w wyjątkowej ofercie. Przy ich zakupie otrzymujemy bowiem voucher o wartości 200 zł. Środki można wydać na zakupy w perfumerii Douglas, czyniąc wyjątkowy upominek jeszcze bardziej wartościowym. Do słuchawek dołączone jest bowiem specjalne, upominkowe opakowanie, co jeszcze bardziej ułatwia wybór, kiedy szukamy prezentu idealnego.

Słuchawki stworzone przez Huawei uznać można za unikalne. Limitowana seria nie tylko zachwyca wyglądem, ale i poziomem technologicznego zaawansowania. Innowacje z najnowszej półki przybrały wyjątkowo prestiżową formę.

Więcej o: