Zlecenie usługi w 5 minut? To możliwe z Fixly

Znalezienie sprawdzonego specjalisty od remontu, montażu, transportu czy innych usług wcale nie musi być czasochłonne. Dzięki aplikacji Fixly można to zrobić w kilka minut i powierzyć realizację zlecenia wykonawcy z opiniami od wcześniejszych klientów.

Według danych serwisu Fixly, co trzeci zlecający usługi poszukuje przede wszystkim wiarygodnego i polecanego fachowca. Często pierwszym krokiem jest zapytanie wśród bliskich i przyjaciół, czy znają kogoś sprawdzonego. Alternatywa to ogłoszenia, jednak szukanie w ten sposób jest niestety czasochłonne.

Fixly łączy zalety obu tych rozwiązań - pomaga znaleźć kogoś z rekomendacjami oraz pozwala dotrzeć do dużego grona specjalistów z okolicy. Dzięki temu można zlecić usługę i znaleźć fachowca w ciągu kilku minut.

Jak działa Fixly?

Fixly to serwis internetowy i aplikacja mobilna, która pomaga znaleźć odpowiedniego specjalistę. Fixly jest jak przyjaciel, którego można zapytać o polecanego wykonawcę. Wystarczy wybrać usługę, której dotyczy zlecenie, wskazać lokalizację, doprecyzować zakres prac i wysłać zapytanie. Nic więcej nie trzeba robić. Zapytanie za pośrednictwem Fixly trafi do najlepiej pasujących fachowców w okolicy. Zainteresowani i dostępni w danym terminie wykonawcy sami wysyłają swoje oferty. Zwykle pierwszą z nich zlecający otrzymuje już po kilku minutach od dodania zapytania.

Wykonawcy z polecenia

Gdy już dodamy zapytanie i możemy sprawdzić, jakie opinie mają wykonawcy, którzy wysłali nam swoje oferty. Każdy użytkownik, który skorzystał z usług danego specjalisty na Fixly może wystawić swoją opinię po zrealizowaniu zlecenia. W ten sposób zbudowała się ogromna sieć wzajemnych poleceń, które ułatwiają osobom korzystającym z Fixly wybór wykonawcy.

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Na Fixly dostępnych jest ponad 400 różnych usług i przeszło 140 tysięcy zarejestrowanych wykonawców. Montażyści, ekipy remontowe, stolarze, elektrycy, firmy sprzątające, przeprowadzkowe, transportowe, architekci, prawnicy - to tylko część specjalistów, których można znaleźć na Fixly. Dzięki temu wszystkie usługi, które mamy do wykonania zamówimy w jednym miejscu.

Potrzebujesz pomocy sprawdzonego wykonawcy? Dodaj zlecenie na stronie https://fixly.pl lub za pomocą darmowej aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play i App Store.