3 fakty o pracy w sprzedaży w Philip Morris w Polsce, które warto znać.

Pracujesz lub chcesz pracować jako przedstawiciel handlowy/przedstawicielka handlowa? Koniecznie przeczytaj.

Świat, a z nim branże i sama sprzedaż stają się coraz bardziej zdigitalizowane. FAKT. Faktem jest też, że to dopiero początek tej gigantycznej transformacji. Przed nami rewolucja związana z masowym wykorzystaniem m.in. sztucznej inteligencji.

Jest jednak coś, co w funkcjonowaniu firm nigdy się nie zmieni. Fundamentem istnienia każdego przedsiębiorstwa jest i będzie sprzedaż.

Jeżeli pracujesz w sprzedaży lub chcesz zacząć swoją ścieżkę w sprzedaży, to już teraz pomyśl o przyszłości i rozważ wybory, które Cię do niej zbliżą.

Mamy dla Ciebie krótki przewodnik:

Po 1:

Szukaj możliwości pracy dla dużych graczy w ich ważnym momencie

Największe korporacje świata też w tej chwili przechodzą zmianę. Stare struktury ustępują pola nowym modelom zarządzania. To otwiera drzwi Twojej kreatywności, sprawia, że każdy Twój pomysł jest brany pod uwagę. A Ty poczujesz się osobą, która ma wypływ na kształtowanie przyszłości firmy.

Przeczytaj więcej o zmianie w Philip Morris w Polsce: www.pmicareers.pl

Po 2:

Zarabiaj i pozwól zarabiać równo

To, co nigdy się nie zmieni, to etyka. Jeżeli chcesz mieć pewność, że już dzisiaj pracujesz dla firmy, która nie traktuje ważnych tematów społecznych w sposób powierzchowny, poszukaj tej, która etyczne standardy ma już wdrożone dzisiaj.

Philip Morris to jedyna firma w Polsce, która ma Certyfikat Równych Płac. Kobiety i mężczyźni na tych samych stanowiskach w Philip Morris zarabiają tak samo. Nie wierzysz?

Przeczytaj o nas i naszych wartościach: http://www.pmicareers.pl/

Po 3:

Pracuj tam, gdzie Polacy robią kariery

My Polacy jesteśmy cenieni na całym świecie za swoją kreatywność, pracowitość i pasję do pracy. Ważne jednak, aby w rzeczywistości ten podziw przekładał się na realne awanse osób z naszego kraju. W Philip Morris Polacy zajmują kluczowe stanowiska w globalnych strukturach. A o szczegółach usłyszysz już niebawem.

Sprawdź aktualne oferty pracy oraz aktualnych pracowników działu sprzedaży w Philip Morris>>>

Nic nie zmieni faktu, że praca Sprzedaży to kluczowa rola każdej firmy. Czuj się ważną jej częścią. I oczekuj. Oczekuj już dzisiaj tego, co jutro będzie standardem.

Zobacz, co ma Ci do zaoferowania Philip Morris.

AKTUALNE OFERTY PRACY W SPRZEDAŻY>>>