home.pl obniża ceny, aby wspierać przedsiębiorców

Przedsiębiorca na starcie nie ma łatwego życia. Wydatki mnożą się, zanim widoczne będą pierwsze zyski. home.pl oferuje wsparcie i organizuje promocję dla przedsiębiorców. Sprawdź, kto może z niej skorzystać.

Firma bez strony WWW? To dziś niemożliwe

W dzisiejszych realiach prowadzenie firmy bez strony WWW i poczty elektronicznej jest praktycznie niemożliwe. Jednym z pierwszych wydatków, które czekają świeżo upieczonego przedsiębiorcę, jest zatem wykupienie domeny i hostingu. Dziś możesz zapłacić za nie znacznie mniej – dzięki promocji, którą dla nowych klientów przygotował home.pl.

Masz pomysł na biznes, chwytliwą nazwę i nawet udało Ci się wykupić łatwą do zapamiętania domenę? Doskonale – teraz potrzebujesz hostingu. Ceny tego typu usług to kilkaset złotych rocznie, ale zapłacić trzeba, aby Twoja strona była dostępna w sieci. home.pl obniżył cenę hostingu o ponad 90 procent. Za niespełna 50 zł brutto możesz mieć pakiet Hosting Start, natomiast za 61,38 zł brutto pakiet Hosting Biznes dla sklepów internetowych.

Pierwsza propozycja skierowana jest do blogerów i firm, które w internecie potrzebują wyłącznie wizytówki. Druga opcja jest bardziej rozbudowana i będzie odpowiednia do prowadzenia biznesu w sieci. Oba pakiety pozwalają na prowadzenie dowolnej liczby stron WWW. Ograniczeniem jest tylko dostępna pojemność serwera, odpowiednio 70 GB i 100 GB. Taka ilość miejsca wystarcza jednak większościom firm, nawet do prowadzenia wielu stron naraz. Wynika to z faktu, że obecnie witryny i ich pliki oraz bazy danych w większości przypadków nie wymagają wielu gigabajtów miejsca.

Poczta firmowa za grosze

Dane kontaktowe powinny zawierać profesjonalny adres WWW. Adres od darmowego operatora poczty nie wygląda dobrze, gdy chcesz wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów. Pocztę firmową w home.pl możesz mieć już za kilkanaście złotych. Oferta wyprzedażowa obejmuje obsługę poczty firmowej o pojemności 100 GB. Możesz na niej stworzyć dowolną liczbę skrzynek mailowych. To zdecydowanie ułatwia pracę – nawet jeśli pracujesz sam, możesz posegregować wiadomości dotyczące różnych spraw, korzystając z kilku różnych adresów. Poczta obejmuje nie tylko możliwość korzystania z adresów e-mail – jest to poczta bez spamu, zabezpieczona przed wirusami, z kalendarzem i planerem w pakiecie. Z poczty możesz korzystać w przeglądarce i aplikacji online.

Otwórz sklep internetowy bez szukania programisty

Jeszcze kilka lat temu, aby otworzyć własny sklep internetowy, trzeba było zatrudnić programistę i grafika. Następnie samodzielnie przetestować platformę, podpiąć płatności online i opcje wysyłki. Na tym nie koniec – każda awaria wiązała się z kosztami, bo znów trzeba było wzywać specjalistę. Dziś możesz założyć sklep internetowy w jeden wieczór – wystarczy wybrać odpowiednią dla Twojego biznesu specyfikację i opłacić usługę. Wszystkie niezbędne do tego narzędzia możesz mieć w promocji home.pl już od 199 zł/brutto miesięcznie. Usługa obejmuje wielokanałową sprzedaż, również za pośrednictwem Allegro i Facebooka.

Kup oprogramowanie w niskich cenach

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z obowiązkiem instalacji oryginalnego oprogramowania. Programy antywirusowe, pakiety Office i specjalistyczne oprogramowanie przydatne podczas prowadzenia firmy to kolejne niemałe koszty, które musi ponieść przedsiębiorca na starcie.

Wyprzedaż w home.pl obejmuje również ten segment produktów. Znacznie obniżono ceny rocznych licencji na oprogramowanie, które jest niezbędne do dokonywania bezpiecznych płatności, podpisywania dokumentów online czy tworzenia stron WWW. W ofercie wyprzedażowej znalazły się również programy, które bardzo ułatwią pracę zdalną, przydatne nie tylko podczas lockdownu.

Dlaczego warto skorzystać z promocji w home.pl?

Duża obniżka cen to jedna z głównych korzyści, jednak to nie wszystko. home.pl oferuje kompleksową obsługę Twojego biznesu w sieci. Wygodę zapewnia dostęp do wszystkich usług w jednym miejscu. Ponadto home.pl do każdej ze swoich usług oferuje wsparcie techniczne i pomoc, która jest potrzebna, gdy pierwszy raz rejestrujesz domenę lub uruchamiasz stronę WWW. Warto korzystać z bazy wiedzy, która jest całkowicie darmowa, oraz szkoleń dla przedsiębiorców, organizowanych cyklicznie przez specjalistów z home.pl. Webinary na temat bezpieczeństwa transakcji, nowych regulacji prawnych czy szkolenia techniczne również dostępne są za darmo.

Regularne ceny wyżej wymienionych usług są znacznie wyższe. Jeśli zsumujemy je, może się okazać, że rozpoczęcie prowadzenia działalności w internecie i niezbędne oprogramowanie to koszt kilku tysięcy złotych. Są to co prawda opłaty za rok korzystania z tych usług, ale zapłacić za nie trzeba często przed zainkasowaniem pierwszych zysków. Dzięki promocji w home.pl młodzi przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić sporo środków. A to oznacza mniejszy wkład na początek i więcej pieniędzy na promocję swojej działalności. Promocji w sieci, rzecz jasna, bo dziś bez tego trudno ruszyć z miejsca.