Dużo wydatków z początkiem roku? Przyda się szybki przypływ gotówki! Mało formalności i niskie RRSO

Rozważasz remont mieszkania, a może marzy ci się wyjazd w piękne miejsce, jednak sytuacja finansowa nie pozwala ci na realizację marzeń? Pomyśl o szybkiej pożyczce! Mało formalności, niskie RRSO i pieniądze na koncie w bardzo szybkim czasie! Sprawdź warunki i wypełnij wniosek online.

Oddaj tyle, ile pożyczysz

Początek roku zawsze jest trudny pod względem finansowym. Z powodu wydatków na zakupy świąteczne i prezenty portfel prawie każdego z nas wyraźnie opustoszał. A bieżące wydatki? Przecież cały czas trzeba opłacać rachunki i kupować to, co niezbędne. Na niespodziewane wydatki lub atrakcje nie ma miejsca... Tymczasem zbliżają się ferie i o wycieczce marzeń trzeba będzie zapomnieć. W tej sytuacji pożyczka może okazać się dobrym pomysłem. Nawet, jeśli zawsze podchodziłeś do tego z rezerwą. Gdy skorzystasz z superoferty, nie wpakujesz się w ogromne oprocentowanie czy ukryte koszty! A jeśli pożyczasz po raz pierwszy, czekają na ciebie dodatkowe benefity - gdy pożyczysz do 3000 zł, oddasz tyle, ile pożyczyłeś. Na spłatę masz 61 dni, a RRSO wynosi 0%.

Dużo wydatków z początkiem roku? Przyda się szybki przypływ gotówki! Mało formalności i niskie RRSODużo wydatków z początkiem roku? Przyda się szybki przypływ gotówki! Mało formalności i niskie RRSO Fot. Vivus

Dzięki uzyskaniu gotówki w szybkim czasie jeszcze zdążysz zarezerwować wycieczkę na ferie zimowe, wyremontować mieszkanie czy naprawić samochód. Nie musisz wychodzić z domu, żeby ubiegać się o pożyczkę! Sprawdź sam, jakie to proste i wejdź już teraz na stronę Vivus. Poza tym podpowiemy, co musisz zrobić, aby uzyskać pozytywną decyzję. Formalności to już nie kłopot!

Pożyczka w prostych krokach

Zawsze bałeś się wnioskować o pożyczkę, bo przerażała cię kwestia formalności? Teraz wszystko jest dziecinnie proste! Wniosek możesz złożyć bez wychodzenia z domu, potrzebujesz do tego jedynie dowodu osobistego i swojego konta w banku. W systemie wybierasz kwotę, jakiej potrzebujesz. Następnie wypełniasz swoje dane w formularzu rejestracyjnym pożyczki i gotowe! O decyzji zostaniesz poinformowany smsem lub e-mailem, po otrzymaniu przelewu identyfikacyjnego. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pieniądze trafią na twoje konto zgodnie z sesjami przychodzącymi w twoim banku. Teraz wymarzony wyjazd może stać się rzeczywistością!

Dużo wydatków z początkiem roku? Przyda się szybki przypływ gotówki! Mało formalności i niskie RRSODużo wydatków z początkiem roku? Przyda się szybki przypływ gotówki! Mało formalności i niskie RRSO Fot. Vivus

Soonly Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-092) przy ul. Żwirki i Wigury 16C budynek B4, telefon 660 600 700. NIP: 525-253-13-20, REGON: 146101268. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000418977. Kapitał zakładowy w wysokości 40 019 100 zł.

Więcej o: