REKLAMA

 • Polskie marki, grochy, neony, bucket hats i buty workery - Allegropodsumowuje modowe trendy 2021
 • Większe bezpieczeństwo i wygoda podczas zakupów zbliżeniowych: SwatchPAY! podbija Polskę
 • Telewizor Samsung MicroLED debiutuje na rynku

  Telewizor Samsung MicroLED debiutuje na rynku

  Samsung zaprezentował dziś telewizor MicroLED o przekątnej 110". Nowy model wykorzystuje technologię samoemisyjnej diody LED, którą firma zastosowała w modułowym ekranie The Wall w 2018 roku. Tym samym gwarantuje on wszystkie wrażenia charakterystyczne dla technologii MicroLED, po raz pierwszy dostępne w telewizorze, który skierowany jest do użytkowników domowych. Nowy MicroLED 110" zadebiutował w Korei Południowej, a w pierwszym kwartale 2021 będzie dostępny także na innych rynkach.

 • Green Retinol - Odmłodzenie z Natury

  Green Retinol - Odmłodzenie z Natury

  Od lat poszukujesz kremu, który skutecznie, a zarazem naturalnie wspomoże Cię w walce o młody wygląd skóry? Ufasz roślinnym składnikom, ale obawiasz się, że ich działanie może być zbyt słabe dla dojrzałej cery? Postaw na naturę wspartą nowoczesnymi technologiami opracowaną przez kobiety dla kobiet.

 • Getin Noble Bank dba o najwyższą jakość obsługi
 • Wartość nieruchomości luksusowych rosła w ostatnich latach przeciętnie o 6,2% rocznie

  Wartość nieruchomości luksusowych rosła w ostatnich latach przeciętnie o 6,2% rocznie

  Na początku października ZŁOTA 44 poinformowała o spektakularnych wynikach sprzedaży w czasie kryzysu: zanotowano wzrosty zarówno w ilości przeprowadzonych transakcji, jak i ich wartości w trzech pierwszych kwartałach (2020 vs 2019). Według danych JLL badającej od lat rynek mieszkaniowy, wartość nieruchomości luksusowych rośnie przeciętnie o 6,2% rocznie.

 • Loterie w Polsce - jakie są zasady organizacji loterii?

  Loterie w Polsce - jakie są zasady organizacji loterii?

  Na gruncie polskiego prawa istnieją cztery rodzaje loterii: loterie promocyjne, audioteksowe, fantowe oraz pieniężne. Organizacja tych ostatnich objęta jest monopolem państwa. Zasady organizacji loterii w Polsce reguluje ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2019 r. Poz. 847) oraz akty wykonawcze do niej.

 • Auta na minuty, dni, tygodnie a teraz nawet miesiące.

  Auta na minuty, dni, tygodnie a teraz nawet miesiące.

  4mobility poszerza ofertę w odpowiedzi na nowe potrzeby użytkowników poszukujących bezpieczeństwa w czasie pandemii. Wzbogacona o pakiety tygodniowe i miesięczne oferta staje się alternatywą nie tylko dla komunikacji miejskiej ale także dla klasycznych wypożyczalni i leasingu. Użytkownicy aplikacji mogą również skorzystać z opcji "Black", czyli wynajmu nieobrandowanych samochodów.