Załóż się jak Szałamacha z Neumannem. U bukmachera zakłady o deficyt budżetowy

Minister finansów zakłada się z posłem o deficyt budżetowy 2016. Bukmacher reaguje natychmiast. Postaw zakład jak polityk.
- Jestem w stanie zagwarantować, że deficyt na 2016 r. nie przekroczy ustalonego pułapu 54 mld zł - powiedział wczoraj w Sejmie minister finansów Paweł Szałamacha. - Jeżeli to przekroczy, to ja wpłacam 10 tys. zł na budżet państwa - zapowiedział i rzucił wyzwanie posłowi PO Sławomirowi Neumannowi, proponując mu zakład.

- Ja bym chciał ten zakład rozszerzyć, ja bym chciał, żeby zakład był inny, żeby dotyczył tych nierealistycznych dochodów, które założyliście w budżecie. Na taki zakład jestem gotowy - odparł poseł. Ostatecznie panowie zawarli zakład, co potwierdził dziś na Facebooku minister finansów:

Zakład o Budżet 2016Deficyt nie więcej niż 54 mld zł, dochody 313 mld zł. Stawka: 10 tys. zł płatna przez przegrywają...

Posted by Paweł Szałamacha on 30 grudnia 2015


Na niecodzienny zakład dwóch polityków szybko zareagowały Zakłady Bukmacherskie STS, które zaproponowały każdemu chętnemu identyczny zakład:Na chwilę obecną większość graczy uważa jednak, że deficyt budżetowy w przyszłym roku będzie wyższy niż 54 mln zł.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas