Przewozy Regionalne jak Polski Bus? "W ponad 300 relacjach pojedziesz za 2 zł"

W lutym Przewozy Regionalne wprowadziły odświeżoną ofertę "Połączenie w dobrej cenie". Teraz koszty podróży w ponad 300 wybranych relacjach zaczynają się od 2 złotych. Przewozy Regionalne chcą przyciągnąć klientów w ten sam sposób co Polski Bus? Na to wygląda. I dobrze.
"Połączenie w dobrej cenie" zapewnia niższe ceny na bilety jednorazowe na przejazd w jedną stronę oraz odcinkowe miesięczne bilety imienne na przejazdy "tam i z powrotem".

- Pasażerowie mogą kupić bilety normalne oraz z ulgami ustawowymi. Oferta obejmuje ponad 300 relacji na terenie całego kraju, a koszt podroży rozpoczyna się już od 2 zł. - dowiadujemy się w biurze prasowym przewoźnika.

Dodatkowo oferta objęta jest konkursem "Podróżuj i wygraj", który trwa do 9 marca br. Aby wziąć w nim udział, należy zakupić bilety na przejazdy pociągami Przewozów Regionalnych poprzez aplikację SkyCash oraz potwierdzić uczestnictwo na specjalnym ekranie w aplikacji. Do konkursu zostaną zakwalifikowane bilety zakupione i wykorzystane do 29 lutego 2016 r., do godziny 23:59.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Więcej o:
Komentarze (11)
Przewozy Regionalne jak Polski Bus? "W ponad 300 relacjach pojedziesz za 2 zł"
Zaloguj się
 • menel13

  Oceniono 6 razy 6

  Taka promocja żeby nikt przypadkiem nie skorzystał. Bo kto planuje przejazd pociągiem podmiejskim z miesięcznym wyprzedzeniem. W dniu wyjazdu można kupić u konduktora ale zapłacimy 8PLN prowizji.

 • ulanzalasem

  Oceniono 8 razy 6

  Niech najpierw przywrócą dobre, dalekobieżne połączenia w dobrych godzinach.

 • wojto51

  Oceniono 5 razy 5

  Wszystko ok., tylko na nwiększości terytorim RP trzeba się namęczyć, żeby trafić na pociąg PR, odjeżdżąjący z wielu stacji 2/3 rzy na dobę,

 • needmoney

  Oceniono 5 razy 3

  Szkoda tylko że "Przewozy Regionalne" nie oferuj przewozów realnych ...
  a Polski Bus już jeździ do Augustowa przez Ostrołękę ;-)

 • antykwarium

  Oceniono 1 raz 1

  Koleje Regionalne, ale jednak... SkyCash, yeah! Czujem siem dowartosciowany, bo mogem za uslugem zaplacic telefonem. Gdybym jeszcze tylko mial czym pojechac, moje szczescie byloby nieskonczone :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX