Rewolucja w McDonald's. Od dziś sam skomponujesz burgera, a do stolika poda go kelner

Kelner przyniesie burgera przyrządzonego według własnego pomysłu klienta. To pierwsza taka usługa wprowadzona przez McDonald's w Europie.
Wprowadzona dziś usługa Create Your Taste pozwoli gościom restauracji McDonald's na tworzenie burgerów według własnego pomysłu i smaku. Do wyboru jest 28 składników, w tym m.in.: marynowany burak, słodkie pikle czy papryczki jalapeno, można również decydować o rodzaju pieczywa, ilości i rodzaju sera, a także ilości dodatkowych porcji mięsa.

Burgera własnej kompozycji będzie można zamówić jedynie za pomocą samoobsługowych kiosków cyfrowych. Wszyscy korzystający z systemu będą obsługiwani przez kelnera, który dostarczy gotowe zamówienie wprost do stolika. To kolejna nowość w dotąd wyłącznie samoobsługowej sieci fast-food.

Create Your Taste jest dostępny od dziś w trzech restauracjach McDonald's - przy ul. Wał Miedzeszyński 249A i ul. Pułkowej 60 w Warszawie oraz w Bielawie przy ul. Warszawskiej 106. Usługa działa również w Australii, Korei, Hongkongu, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasWięcej o:
Komentarze (6)
Rewolucja w McDonald's. Od dziś sam skomponujesz burgera, a do stolika poda go kelner
Zaloguj się
 • critto

  Oceniono 1 raz 1

  I może liczą na to, że ktoś da takiemu kelnerowi napiwek? Ha ha ha ha ha, nie dam ani grosza - nie po to idę do baru fast-food, aby jeszcze napiwki płacić.

 • welcometopoland

  Oceniono 1 raz 1

  taaa a gdzie opcja z tłuszczem czy bez (tzn. z grilla a nie z blachy) ???
  gdzie burger sojowy ??
  gdzie opcja bez panierki ??

 • myslacyszaryczlowiek1

  Oceniono 1 raz 1

  Kelnerowanie to deptanie godności ludzkiej i niewolnictwo. Co ja jakiś inwalida jestem, aby mi ktoś usługiwał? A dawanie napiwków, to już jest zupełne jest żenujące. To tak jak bym psa zmuszał do służenia, (siadania na tylnych łapach) aby dostać smaczny kąsek. Dlatego wolę koty. Dla mnie ideałem jest wynalazek ludów północy czyli szwedzki stół, gdzie jedzenia sobie wezmę takiego jakiego pragnę i tyle ile zjem,a jednocześnie jedzenie się nie marnuje, w odróżnieniu od MC donaldsa , gdzie wolą wyrzucić jedzenie, niż dać słabo opłacanemu personelowi.
  Taka jest różnica psychologiczna między ludami północy, a anglosasami, która się wykształciła przez wieki w toku ewolucji. Na północy ludzi było mało i na kelnerów by ich zabrakło, jednocześnie trudne warunki przyrody powodowały, że jedzenia było mało i się go bardzo szanowało. Putin strasznie sobie nagrabił u własnego narodu niszcząc publicznie jedzenie.
  Anglosasasi na wyspie się gnieździli jak szczury i potem rozpełzli się po świecie roznosząc tą swoją kulturę i pólniewolnicze stosunki społeczne, że jeden człowiek musi drugiemu słuzyć, a chyba dążą do tego aby jeszcze i doopy nadstawił. Dlatego im bliżej do ciapatych, wolą ich niż dumnych Słowian, czy ludów północy. Muśliny, hindusi, też się mnożyły na potęgę i łatwiej im wejść w takie stosunki społeczne, też rozwinęli machinę służalczości i poddaństwa w swoich spolecznościach.. U Słowian społeczna pozycja kobiety jest kulturowo jedna z najwyższych na świecie i nie do pomyślenia jest aby mąż siedział przy kawiarnianym stoliku, w czasie gdy jego kobieta harowała na niego. U nas odwrotnie, dlatego jest taki sprzeciw społeczny przeciwko emigracji.

 • Kaśka Pietrucha

  0

  Dodatkowa praca dla pracowników Mc Donalda. Pracowałam tam przez jakiś czas... mam nadzieję, że już tam nie trafię...
  Teraz pracuję za granicą. Agencja MGsolutions bardzo mi pomogła, najpierw trening personalny, później dobór pracy. Super, polecam.

 • Expert 325

  0

  skoro życie mają ludzie ustawione to niech przynajmniej sobie burgera skomponują

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX