Presserwis: Chuck Norris kolejnym bohaterem reklam BZ WBK

Nowym bohaterem spotów reklamowych banku, którego większościowym udziałowcem jest Santander, zostanie prawdopodobnie Chuck Norris
"Presserwis" przyznaje, że BZ WBK nie potwierdził tych doniesień. - Więcej na temat naszych planów marketingowych będziemy mogli powiedzieć pod koniec stycznia - wyjaśnia Patrycja Klarecka, dyrektor departamentu marketingu banku. - Nie będziemy wcześniej o nich informować, choćby ze względu na naszą konkurencję - dodaje.

Dotychczas w reklamach BZ WBK wystąpili między innymi: John Cleese, Leo Beenhakker, Danny DeVito, Gerard Depardieu czy Antonio Banderas.

Udział Chucka Norrisa w spotach reklamowych w Europie Środkowo-Wschodniej nie byłby jego debiutem. W 2010 roku gwiazda kina akcji wystąpiła w czeskiej kampanii T-Mobile. Jak pisała Wyborcza.biz Norris został w niej pokazany w nietypowym dla siebie miejscu - w domu tradycyjnej czeskiej rodziny, która przygotowuje się do świąt.W poszczególnych filmach Norris zmagał się z zabiciem karpia czy czeską miłością do programów przyrodniczych, zachowując przy tym typowy dla siebie styl prawdziwego twardziela.

Sprzedaż telefonów komórkowych T-Mobile i oferowanej przez sieć telewizji cyfrowej przekroczyła wtedy "najśmielsze oczekiwania spółki". "Wall Street Journal" podkreślał, że to wszystko zasługa Norrisa, który jest niezwykle popularny w całej Europie Środkowej.