Widujesz ich na co dzień w telewizji. Sprawdź, na czym tak naprawdę zarabiają

Odwiedzają twój dom niemal za każdym razem, gdy włączysz telewizor. Są znanymi celebrytami, ale każdy z nich ma swój plan B. Oprócz czerpania dochodów z pracy prezenterów lub aktorów prowadzą także własne biznesy.
DLOKR DLOKR MICHAŁ ŁEPECKI

Widujesz ich na co dzień w telewizji. Sprawdź, na czym tak naprawdę zarabiają

Odwiedzają twój dom niemal za każdym razem, gdy włączysz telewizor. Są znanymi celebrytami ale każdy z nich ma swój plan B. Oprócz czerpania dochodów z pracy prezenterów lub aktorów prowadzą także własne biznesy.

Marek Kondrat

Na pewno pamiętasz go jako Jana Kanię Kaniowskiego z C.K. Dezeterów lub jako Adasia Miauczyńskiego z Dnia świra. Ale czy wiedziałeś, że poza aktorstwem Marek Kondrat pasjonuje się również winem? Firma Kondrat Wina Wybrane funkcjonuje na polskim rynku od kilku lat i oferuje szereg usług - od szkoleń, po degustacje. Poza tym, rzecz jasna, sprzedaje różne rodzaje win - zarówno w internecie, jak i w sklepach stacjonarnych.

DLOKR DLOKR JAKUB OCIEPA

Marcin Prokop

Znasz go z wielu programów telewizyjnych, w tym z Mam Talent w którym tworzył zgrany duet z Szymonem Hołownią. Poza karierą na ekranie Prokop działa w biznesie o charakterze szkoleniowym - jest jednym z założycieli Agencji Mówców Power Speech. Firma oferuje zajęcia z zakresu sztuki retoryki. Pod czujnym okiem ekspertów wyćwiczysz swoje umiejętności przywódcze lub dowiesz się jak budować swój wizerunek. A to wszystko we współpracy z takimi specjalistami jak Szymon Hołownia, Dorota Wellman, Krzysztof Hołowczyc czy Jerzy Owsiak.

DLOLO DLOLO MARCIN STĘPIEŃ

Piotr Adamczyk

Znasz go z wielu filmów i seriali telewizyjnych - chociażby z pamiętnego Karol. Papież, który pozostał człowiekiem albo z komediowej roli z produkcji Przepis na życie. Może miałeś okazję zobaczyć jego grę aktorską w jednym z teatrów. Ale to nie wszystko - od jakiegoś czasu możesz go spotkać osobiście. Gdzie? W jego restauracji Stary Dom na warszawskim Starym Mokotowie.

DLOBI DLOBI MARCIN ONUFRYJUK

Tomasz Kammel

Od kilkunastu lat pojawia się w kolejnych programach Telewizji Polskiej - prowadził kiedyś Pytanie na śniadanie, pojawił się w show The Voice of Poland. Organizujesz jakąś konferencję, debatę albo przyjęcie? Możesz go zaprosić do współpracy - Kammel prowadzi imprezy o różnym charakterze. Poza tym oferuje usługi coachingowe - dowiesz się od niego m.in. co zrobić, aby dobrze wypaść podczas wystąpień.

IV Kongres Kobiet IV Kongres Kobiet STEFAN ROMANIK

Kinga Rusin

Jeszcze kilka lat temu telewidzowie wstrzymywali oddechy, gdy walczyła o wygraną w Tańcu z Gwiazdami. Jeśli oglądasz You Can Dance na pewno kojarzysz ją sprzed kilku edycji jako prowadzącą program. Oprócz aktorstwa, poświęca się jeszcze propagowaniu ekologicznego stylu życia - prowadzi własny poradnik internetowy. Dodatkowo sygnuje swoim nazwiskiem produkty małej polskiej firmy Pat&Rub, która oferuje naturalne kosmetyki tworzone według autorskich formuł.