Cytrynówka na shoty w sklepie? To żadna nowość. Na świecie kupisz wódkę nawet w proszku

Jak się pije na świecie? Lufki Owocówki Lubelskiej, które są teraz testowane w naszym kraju, to tylko jeden z przykładów. A są dużo ciekawsze.
Lubelska sprzedawana na kieliszki w sklepach miała być hitem lata. Co z tego wyszło? Lubelska sprzedawana na kieliszki w sklepach miała być hitem lata. Co z tego wyszło? Stock Polska

Cytrynówka na shoty w sklepie? To żadna nowość. Na świecie kupisz wódkę nawet w proszku

Lubelska wprowadziła na polski rynek swoją flagową cytrynówkę i grejpfrutówkę w pojemnościach po 40 ml. Nowość nazywa się Lufka Owocówka i jest dostępna na razie w 30 testowych sklepach. W internecie wiadomość o tym rozeszła się z prędkością błyskawicy. Były głosy o alkoholowej nagrodzie Nobla, jak i te negatywne, że 30 proc. to nie alkohol i bardziej opłaca się kupić standardową pojemność 0,5 l.

Producent chce kusić klientów ceną, a ta w sklepie nie będzie przekraczać 2,5 zł (cena rekomendowana). W internecie rozchodzi się jednak wpis ze zdjęciem, w którym właścicielka chwali się, że kupiła cytrynówkę za 1,92 zł w jednej z wsi w woj. warmińsko-mazurskim. Dokładna cena będzie zależała indywidualnie od sklepu.

Oj Polak potrafi......już w sprzedaży....co Wy na to? 1,92 za sztukę...

Posted by Majucha Bananowić on 11 czerwca 2015

Lufka Owocówka to nie jest żadna nowość. Jeśli myślicie, że Lubelska odkryła Amerykę to jesteście w błędzie. Na świecie wódkę można kupić w każdym kształcie i litrażu. Od butelek o kubaturze penisa, po wódki w proszku, a na wiaderkach czy specjalnie zaprojektowanych, kieszonkowych saszetkach kończąc. Zobaczcie najdziwniejsze wódki świata.

Stoparik Vodka Stoparik Vodka Mat. prasowe

Stoparik Vodka

U naszych wschodnich sąsiadów pomysł Lubelskiej nie zrobiłby żadnego wrażenia. Od dłuższego czasu można tam kupić prawdziwą setkę czystej wódki o nazwie Stoparik.

Alkohol sprzedawany jest w szklanych kieliszkach po 100 ml. Moc alkoholu to 40 proc. Jak pisze producent, wódka jest wzbogacona ekstraktami z czerwonych papryczek chilli, które podobno nie kręcą w nosie. Powodzenia.

Alkohol w proszku Alkohol w proszku youtube.com

Alkohol w proszku

Tak, to prawda. Na świecie bez problemu można kupić wódkę w proszku. Specyfik nazywa się Palcohol i w tamtym roku pojawił się na amerykańskich półkach sklepowych. Produkcją zajmuje się firma Lipsmark LLC z Arizony, która z powodzeniem prowadzi sprzedaż w internecie.

PalcoholPalcohol

Jak działa ten wynalazek? Proszek rozpuszcza się w wodzie i w efekcie powstaje napój w smaku przypominający wódkę. Może mieć jednak większą moc niż ten trunek, bo aż 60 proc. Proszek można dodać także do potraw. Nie zmieni to ich smaku, ale doda im procentów.

Rozpuszczony w coca-coli lub w soku zamieni napój w wysokoprocentowy drink. Palcohol ma być dostępny w kilku smakach, w tym koktajli Mojito czy Cosmopolitan. Obecnie jest dostępny w sklepach w Niemczech i w Holandii.

Jak wygląda test wódki w proszku? Zobaczcie poniższe wideo:

PocketShot PocketShot PocketShot

Wódka na każdą kieszeń

"Bierz i idź" - tą zasadą kieruję się amerykańska firma, produkująca alkohole, które zmieszczą się do każdej kieszeni, nawet w marynarce.

PocketShot, bo tak nazywa się produkt, ma pojemność 50 ml i można go kupić w ok. 80 rodzajach. Na jaki alkohol możemy liczyć? W plastikowej torebce dostaniemy m.in. rum, tequile, gin, brandy, whiskey i oczywiście czystą wódkę.

Producent zachwala, że wygodne opakowanie świetnie nadaje się na wszelkie imprezy, na których trzeba wyglądać trzeźwo. To się nazywa rekomendacja.

sadf sadf Capu.pl

Wódka w tubce

Pamiętacie wódkę w tubce? Był to drink na bazie wódki, ajerkoniaku i soków owocowych. Nie jesteśmy pewni, czy są cały czas dostępne rynku. Drinki w tubce miały 10,5 proc. zawartości alkoholu, duże były w cenie pasty do mycia zębów i kosztowały ok. 7,5 zł.

- To praktyczne opakowanie. Takiego drinka można włożyć na imprezie do torby bez obaw, że się wyleje - mówiła dla "Życia Warszawy" Ewa Kauicz, przedstawiciel dystrybutora alkoholu w tubkach. Do tubki nie można też dosypać narkotyku lub środka usypiającego, uspokajała kilka lat temu Kauicz.

safsaCapu.pl

sdfasCapu.pl

Wódka w wiadrze Wódka w wiadrze Crazy Kim Vietnam

Cytrynówka na shoty w sklepie? To żadna nowość. Na świecie ludzie wciągają nawet wódkę nosem

Na koniec prezentujemy sklep-bar w Wietnamie, w którym można dostać wódkę i drinki na wiaderka. W zestawie dostaniemy na miejscu kilka słomek, jeśli zamierzamy spożywać schłodzony płyn z przyjaciółmi.

Produkt nazywa się "Crazy Bucket" i można go wziąć na wynos na miasto. Kosztuje 60 tys. dongów, czyli ok. 3 dol.