Bentley w kolorze lakieru do paznokci. Kaprys? Kobieta uzależniła od niego kupno samochodu

Kiedy decydujesz się na samochód wart ponad 200 tys. dolarów, wszystko musi być w nim idealne. Pewna kobieta wzięła to sobie bardzo do serca. Zażądała bentleya dokładnie w takim samym kolorze, jak jej lakier do paznokci - podaje waleg.com.

W Australii kobieta postanowiła kupić ekskluzywnego Bentleya Continental GT Speed Coupe. Samochód kosztuje ponad 200 tys. amerykańskich dolarów. Cena nie była jednak problemem. Kluczowe znaczenie dla klientki miał kolor. Żaden z zaproponowanych nie przypadł jej do gustu. Bardzo dokładnie sprecyzowała swoje żądanie. Bentley miał mieć ten sam odcień, co jej lakier do paznokci - informuje waleg.com .

Sprzedawca zgodził się na niecodzienną prośbę i poprosił o buteleczkę lakieru na wzór. Klientka jednak odmówiła. Zgodziła się natomiast pomalować jeden z paznokci sprzedawcy, aby ten mógł pokazać odpowiedni kolor w siedzibie firmy. Na tej podstawie miano dostosować barwę pojazdu. Portal nie ujawnia, o jaki kolor chodziło kobiecie. Musiał być jednak wyjątkowy. Ten model bentleya jest bowiem oferowany w aż 117 odcieniach.

Pieniądze.gazeta.pl - polub nas na Facebooku>>>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o: