Cinkciarz.pl podpisuje umowę z Chicago Bulls. Jako pierwsza firma z Europy

Cinkciarz.pl podpisał umowę sponsorską z drużyną Chicago Bulls. - To historyczne wydarzenie dla polskiego biznesu - mówił Marcin Pióro, prezes Cinkciarz.pl.

Umowa Cinkciarz.pl i Byków to pierwszy globalny kontrakt obu firm. Tym samym polski kantor internetowy otrzyma prawo do pojawiania się na elektronicznych bandach przy parkiecie, ekranach na koszu czy reklamy wideo przed meczami i w aplikacji mobilnej.

- Jesteśmy podekscytowani możliwością połączenia sił z branżowym liderem w celu zaangażowania fanów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie - powiedział Michael Reinsdorf, dyrektor Chicago Bulls.

 

Marcin Pióro z Cinkciarz.pl nie był dłużny. - Jesteśmy pierwszą europejską firmą, która współpracuje z Bykami. Zespołem, który reprezentuje amerykańską historię. Ta drużyna jest symbolem sukcesu i sportowego ducha walki - mówił.

Oprócz umowy sponsorskiej obie strony stworzą również program szkoleniowy dla dzieci i młodzieży polonijnej w Chicago, największego skupiska rodaków poza granicami Polski.

Cinkciarz.pl otwiera się w Stanach

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że polska firma otwiera w Stanach swojego klona - internetowy kantor Conotoxia. Spółka będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut. Cinkciarz.pl oraz Conotoxia będą funkcjonować równolegle. Łączą je założenia strategiczne i komunikacyjne. Nie zmieni się identyfikacja wizualna. Logo, kolorystyka i układ graficzny pozostają identyczne.

Cinkciarz.pl to największy serwis internetowych kantorów w Polsce, który działa od 2010 r.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Więcej o: