Tak wygląda najgorsza linia lotnicza na świecie. Spieszcie się rezerwować bilet. Ten czar ma przeminąć

Air Koryo - narodowa linia lotnicza Korei Północnej to najgorszy przewoźnik świata. Naprawdę. Nie wierzycie? Zobaczcie sami.

Najlepiej zobaczcie ją na własne oczy. Radzimy się jednak spieszyć, bo Kim Dzon Un, ukochany przywódca Korei Północnej zapowiedział ostatnio prawdziwą podniebną rewolucję. Nowe samoloty, nowe połączenia, nowe uniformy, nawet nowa business class.

Kim chce rozbujać branżę turystyczną ponad 20-krotnie do 2 milionów osób do 2020 r. Czar obecnej Air Koryo ma minąć bezpowrotnie, a szkoda, bo to prawdziwe latająca perełka. Rezerwujcie bilet i przenieście się w czasie.

Najgorsza ever!

Tak. Air Koryo została uznana przez firmę Skytrax, zajmującą się recenzowaniem linii lotniczych, za najgorszego narodowego przewoźnika na globie i dostała jako jedyna w historii jedną gwiazdkę. Bezpieczniej, wygodniej i lepiej jest już chyba podróżować na aligatorze - grzmiały recenzje w mediach.

Połączenia

Tutaj nie powinno być zaskoczenia. Liniami Air Koryo polecimy bezpośrednio ze stołecznego Pjongjangu w aż cztery miejsca - do Włodywostoku, Pekinu, Shenyangu oraz Bangkoku.

Strona internetowa

sasasasa asd

- Strona Air Koryo to relikt lat 90., ale chociaż dobrze, że jest - opisuje swoje refleksje Nate Thayer, bloger i podróżnik, który miał szczęście polecieć w podróż z północnokoreańskim przewoźnikiem. Niestety, linie nie akceptują kart kredytowych. Jeśli chcemy kupić bilet, możemy to zrobić jedynie za pomocą usługi PayPal.

Jedzenie

Nic dodać, nic ująć. Tak wygląda hamburger w klasie ekonomicznej. Według pasażera był w dodatku zimny.

Toaleta

W tym wypadku też wstrzymamy się od komentarza.

Rozrywka

W czasie lotu Air Koryo może zapewnić nam rozrywki w postaci jedynej anglojęzycznej gazety na pokładzie "The Pjongjang Times" oraz propagandowych północnokoreańskich przyśpiewek, których (UWAGA!) nie można w żaden sposób ściszyć.

Lotnisko

Jest jednak jeden wyraźny plus latania Air Koryo. Nigdy na lotnisku nie zaskoczą was kolejki. Nigdy! To macie jak w banku.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Więcej o: