Abonament na kino? W Cinema City filmy bez limitu. Za niecałe 50 zł miesięcznie

Największa sieć kin w Polsce wprowadza atrakcyjną ofertę dla wielbicieli dużego ekranu. W ramach stałego abonamentu będzie można oglądać nawet po kilka filmów dziennie. Przez cały rok.

Cinema City przedstawia ciekawą ofertę dla kinomaniaków. Od początku grudnia każdy może wyrobić kartę Unlimited uprawniającą do nielimitowanego wstępu na większość seansów w kinach sieci na terenie całego kraju. Sprawdzamy, na czym polega nowa promocja.

Za kartę dającą wstęp do wszystkich kin w Polsce poza Warszawą zapłacimy 42 zł miesięcznie lub 504 zł rocznie. Opcja uwzględniająca warszawskie kina to koszt 49 zł miesięcznie lub 588 zł rocznie. Oferta nie obejmuje pokazów specjalnych (m.in. maratonów), a za pokazy 3D, VIP i IMAX trzeba będzie dopłacić różnicę w cenie.

Dla kogo ta oferta?

Do programu można przystąpić przez internet - na stronie Cinema City i za pomocą aplikacji na smartfony oraz oczywiście w kasach kinowych. Jak wynika z regulaminu oferty mogą z niej skorzystać tylko osoby pełnoletnie, posiadające kartę debetową lub kredytową. Karta Unlimited ma być imienna, czyli nie będziemy mogli dzielić się nią z rodziną czy znajomymi. Istotnym dla klientów warunkiem jest podpisanie umowy na 12 miesięcy.

Biorąc pod uwagę, że jednorazowy, normalny bilet do multipleksu kosztuje minimum 20 zł, oferta będzie opłacalna dla osób, które odwiedzają kino co najmniej 25 razy w roku (lub 29 razy, biorąc pod uwagę cenę abonamentu uwzględniającego warszawskie kina).

Cinema City Unlimited w Wielkiej Brytanii jest dostępna już od 10 lat. Jak ujawnił na wczorajszej konferencji Mooky Greidinger, prezes Cineworld Group, korzysta tam z niej już kilkaset tysięcy osób. W Polsce firma liczy na 100-150 tys. klientów.

Cinema City nie jest pierwszą siecią kin, która proponuje Polakom ofertę no limit. W ubiegłym roku Multikino wraz z platformą NC+ wprowadziły kartę "Multikino Unlimited" przygotowaną dla abonentów NC+. W ramach abonamentu w wysokości 79 zł miesięcznie każdy jej posiadacz upoważniony był do pobrania jednego biletu dziennie przez cały okres trwania kontraktu.

Sieć kin Cinema City należy do grupy Cineworld Group. Obejmuje 216 multipleksów w 9 krajach (w tym 33 w Polsce). Firma chwali się, że rocznie kina CC na całym świecie odwiedza 90 mln widzów.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Więcej o: