Myślisz, że jak wygrasz 35 mln zł w Lotto, to będziesz panem życia i śmierci? Akurat...

Dzisiaj Totalizator Sportowy ma do rozdania 35 mln zł. Każdy chciałby mieć taką kasę, jednak musimy rozwiać kilka wątpliwości. Miliony to kłopoty. Nie wierzysz?

Jeśli, czytelniku, uda ci się wygrać 35 mln zł w dzisiejszym losowaniu lotto, mamy dla ciebie kilka wiadomości. Po pierwsze, zapłacisz spory podatek - 10 proc. Racja, i tak sporo zostanie, ale blisko 4 mln zł dla fiskusa mogą popsuć nawet największe święto.

Po drugie, mając ponad 30 mln zł na koncie, pewnie wyobrażasz sobie teraz swoje życie mniej więcej tak:

MillionaireMillionaire Youtube.com

Drogie samochody, drogie domy, drogie ciuchy. Słowem, świat w końcu uśmiechnie się do ciebie całym swym pięknem. Jest też druga opcja. Jeśli masz dobrotliwą duszę, nie będziesz wydawał pieniędzy na materialne głupoty, tylko będziesz chciał pomóc światu i zostawić coś po sobie.

angelinaangelina Youtube.com

Tyle, jeśli chodzi o twoje wyobrażenia. Nie miej jednak złudzeń. Duże pieniądze to duże kłopoty. Możesz mieć pewność, że zaraz po wygranej odezwą się do ciebie długo niewidziani znajomi.

I nie będzie im chodziło o samą komitywę. Pieniądze są jak magnes. Chociaż byłeś wcześniej dla nich nikim albo zwykłym gościem, któremu machali po drugiej stronie ulicy, z dnia na dzień staniesz się tym:

RichieRichie Flicr.com/CC 2.0

Prędzej czy później, czy tego chcesz czy nie, twoja twarz poszarzeje i jedyne, na czym będzie ci zależało, to utrzymanie majątku. Pieniądze zaczną szybko znikać, a ty będziesz wyglądał tak:

asfasdfasfasdf Kwejk.pl

Słowem, bajeczne pieniądze szczęścia nie dają. A już na pewno takie, które spadają nam z nieba. Z 30 mln na koncie nie będziesz wcale miał łatwego życia. Naprawdę. Szczęścia przy kolekturze.

Dlaczego warto pilnować kuponów Lotto? Przeczytasz o tym tutaj>>>

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Więcej o: