Jeździsz pociągami? Ta promocja może Cię zainteresować

Koleo.pl, internetowy serwis sprzedaży biletów kolejowych na pociągi regionalnych przewoźników, ruszył z ciekawą promocją. Za każdy zakupiony bilet będzie zwracać połowę jego ceny. To oznacza, że co trzecia podróż może być bezpłatna. Warunkiem jest jednak płatność BLIK-iem, premie też są ograniczone.

Serwis Koleo.pl ruszył w zeszłym roku. W zamyśle miał być miejscem, w którym będzie można kupić bilety na pociągi wszystkich przewoźników w Polsce, ale na razie tak nie jest. Co prawda znajdziemy tam rozkłady i ceny biletów dla wszystkich połączeń, ale już zakup biletów możliwy jest tylko dla regionalnych przewoźników.

Promocja dotycząca 50-procentowego zwrotu dotyczy biletów na pociągi następujących przewoźników: Arriva RP, Koleje Małopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście i POLREGIO. Trwa do 25 maja, choć Koleo zaznacza w regulaminie też, że pula nagród jest ograniczona.

Aby skorzystać z promocji, należy dokonać kupić bilet za pośrednictwem strony Koleo.pl (trzeba założyć konto w tym portalu) lub aplikacji KOLEO, a płatność zrealizować poprzez usługę BLIK. Nie później niż 14 dni po dacie podróży na konto użytkownika w Koleo trafi zwrot połowy ceny biletu. Te środki będzie można wykorzystać na opłacenie kolejnych biletów (konto pełni też funkcję elektronicznej portmonetki).

Uwaga, są ważne ograniczenia! Po pierwsze - pojedynczy zwrot może wynieść maksymalnie 15 zł. Po drugie – wszystkie zwroty łącznie mogą wynieść najwyżej 50 zł.

Regulamin promocji

Co to jest BLIK?

BLIK to system płatności mobilnych, dostępny w ramach aplikacji mobilnych następujących banków i marek: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO Bank Polski, Inteligo, Getin Noble Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Operacja polega na przepisaniu (w odpowiednim polu w przypadku płatności w serwisach internetowych, w terminalu przy płatności w sklepach stacjonarnych, w bankomacie przy wypłatach gotówki) 6-cyfrowego kodu wygenerowanego przez aplikację, a następnie potwierdzeniu operacji w aplikacji.

Inne aktywne promocje z BLIK

Oferta w Koleo.pl nie jest jedyną, w której za płatności BLIK-iem przewidziane są obecnie nagrody. W Multikinie do końca maja trwa promocja, w ramach której za zakup biletu za pośrednictwem strony internetowej kina bądź aplikacji mobilnej i opłacenie transakcji poprzez BLIK przysługuje voucher na kolejny bilet gratis do wykorzystania w późniejszym terminie. Regulamin promocji dostępny tutaj.

Z kolei w księgarni internetowej Ravelo płatność BLIK-iem upoważnia do otrzymania rabatu – 10 zł przy zakupach za min. 49 zł, 20 zł przy zakupach za min. 99 zł i 30 zł przy zakupach za min. 149 zł. Promocja trwa do końca sierpnia. Regulamin promocji tutaj.

W niecałe 3 godziny z Zakopanego do Gdańska? I nawet odczujesz prędkości. Taki pociąg to nasze marzenie