Robisz zakupy na AliExpress? W łatwy sposób możesz zgarnąć nawet i ponad 100 zł

Jeśli robisz zakupy na AliExpress, możesz w bardzo prosty sposób dostać we wrześniu dodatkową premię. Wystarczy zarejestrować się w programie go4cash.pl.

Promocja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników platformy go4cash.pl. To bezpieczna platforma, należąca do grupy Agora. Zbiera najciekawsze oferty, przy skorzystaniu z których można otrzymać np. moneyback albo premię. Chodzi m.in. o konta bankowe czy inne produkty (promocje typu „załóż konto, dostaniesz nagrodę pieniężną albo część wydanych kartą pieniędzy”), ale także o zupełnie niefinansowe produkty, typu pakiety medyczne czy zwroty za zakupy w określonych sklepach.

I właśnie na taką promocję chcemy Wam dziś zwrócić uwagę. Chodzi o 50 zł za samą rejestrację na go4cash.pl, a następnie od 2 do 5 proc. zwrotu za zakupy na AliExpress.com. Jednorazowy moneyback wynosi około 160 zł. A do tego trzeba doliczyć 50 zł „na powitanie” do go4cash.pl. Warto się pospieszyć, bo promocja trwa tylko do końca września

Jak wziąć udział w promocji? Tak jak wspomnieliśmy, na początek należy zarejestrować się na go4cash.pl. W tym celu należy podać kilka podstawowych danych – imię i nazwisko, adres e-mail czy telefon, i ustanowić hasło do konta na platformie. Po chwili na podany adres e-mail trafi wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu konto będzie aktywne.

.. .

Aby skorzystać z oferty, trzeba wybrać ją spośród ofert dostępnych na go4cash.pl i kliknąć „skorzystaj”. Wówczas zostaniemy przeniesieni na stronę aliexpress.com, gdzie po prostu dokonujemy zakupu. To kluczowe, żeby zrealizować zakup po wejściu z tego konkretnego linka – tylko wówczas go4cash.pl rozpozna, że należy nam się zwrot!

.. .

Do AliExpress przekonuje się coraz większa grupa Polaków. Nie wszystko da się dostać w polskich sklepach internetowych, albo nie w tak dobrych cenach – i trzeba szukać za granicą. Tym bardziej, że wrzesień to miesiąc wyprzedaży na AliExpress i można tam upolować naprawdę świetne okazje za pół ceny. Na „Ali” znajdziemy ponad 100 milionów produktów w 6000 różnych kategorii, płatności można dokonywać dokładnie w ten sam sposób (a więc i tak samo bezpiecznie) jak w polskich sklepach internetowych. Wysyłka trwa trochę dłużej niż w Polsce, ale niższe ceny potrafią to w pełni zrekompensować.

A co do go4cash.pl – warto się tu zalogować i zaglądać, bo po prostu czasem można zgarnąć bonus zupełnie „przy okazji”. Przykładowo – jeśli planujemy kupić np. jakąś książkę, można poprzez link z go4cash.pl wejść na empik.com i dostać zwrot części kwoty transakcji. Dokładnie tak samo w przypadku zakupów np. na stronie Decathlon, Frisco, Allegro, Pandora, Neonet, Black Red White, Vobis, Deichmann, Euro RTV AGD, Auchan Direct, Wittchen i wielu innych sklepach, a także np. w przypadku zamówień w KFC czy Pizza Hut. Zaglądając na go4cash.pl można trafić na okazję, która w ogólnym rozrachunku, dzięki zwrotowi, pozwoli zaoszczędzić. Skoro i tak planujemy jakiś wydatek, głupio nie skorzystać z prostego sposobu, aby zrealizować go trochę taniej.

Zarejestruj się w programie go4Cash.pl i zgarnij premię za zakupy na AliExpress

Warto zwrócić uwagę, że wszystkie premie i zwroty zdobyte poprzez go4cash.pl są gromadzone na koncie na platformie. Wypłata środków na konto bankowe (którego numer należy podać) jest możliwa od minimum 100 zł i następuje automatycznie raz w miesiącu.