Promocja konta w Banku Millennium. Można łatwo zdobyć premię 200 zł

MF
10.10.2018 12:03
Dlaczego orzeł leży w trumnie na banknocie 200 zł? Wszyscy kombinują, a odpowiedź od lat jest w Krakowie

Dlaczego orzeł leży w trumnie na banknocie 200 zł? Wszyscy kombinują, a odpowiedź od lat jest w Krakowie (Gazeta.pl)

Bank Millennium ruszył z nową edycją promocją, w ramach której za założenie osobistego Konta 360 stopni nagradza premią 200 zł. Wniosek o konto można złożyć najpóźniej do 26 listopada.

Tutaj możesz złożyć wniosek o konto Millennium z premią 200 zł

Jak wziąć udział w promocji?

Aby zdobyć premię w wysokości 200 zł od Banku Millennium:

  1. Do 26 listopada należy poprzez dedykowaną stronę złożyć wniosek o Konto 360 stopni lub Konto 360 stopni Student wraz z kartą. Składając wniosek należy wyrazić zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium naszych danych osobowych dla celów przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem. Tych zgód NIE MOŻNA odwołać do 15 lutego 2019 r.

  2. Najpóźniej do 30 listopada należy podpisać umowę o konto z kartą. Bank Millennium kontaktuje się już kilka minut po wysłaniu wniosku, od razu umawia się wizytę kuriera, nawet na kolejny dzień.

  3. Najpóźniej do 5 grudnia należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

  4. W grudniu i styczniu należy zapewnić na konto wpływy po min. 1 000 zł oraz wykonać przynajmniej po jednej płatności kartą do konta lub za pomocą usługi BLIK.

    Uwaga - w warunku dotyczącym wpływów liczą się łączne wpływy w każdym z tych miesięcy, nie muszą to być przelewy z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty, stypendium itp. Najłatwiej więc po prostu przelać z rachunku w innym banku w grudniu i styczniu po min. 1 000 zł na nowe konto w Banku Millennium.

Tutaj możesz złożyć wniosek o konto Millennium z premią 200 zł

Spełniając łącznie warunki opisane w punktach 3 i 4 powyżej (czyli przynajmniej jedno logowanie do aplikacji, i odpowiednie wpływy na konto i aktywność kartą), otrzyma się premię 200 zł. Zostanie ona przelana na konto klienta w Banku Millennium najpóźniej 15 lutego 2019 r. Zatem przynajmniej do tej daty nie można zamknąć rachunku! Premia jest pewna - otrzymają je wszyscy, którzy zarejestrują się w promocji i w terminie spełnią jej warunki.

Kto może i nie może skorzystać z promocji?

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które aktualnie są m.in. właścicielami czy współwłaścicielami jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium (także pełnomocnikami, opiekunami prawnymi, poręczycielami itd. dla innych osób).

Z udziału w promocji wykluczone są też osoby, które miały już kiedyś Konto 360 stopni lub Konto 360 stopni Student założone w ramach innej akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej.

Jeśli natomiast nie masz konta ani innego produktu w Banku Millennium, albo posiadałeś kiedyś Konto 360 stopni, ale niezałożone w ramach promocji, i już go nie masz – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nie skorzystać z obecnej promocji.

Czy Konto 360 stopni w Banku Millennium jest dobre?

Kluczowe dla posiadaczy Konta 360 stopni w Banku Millennium jest to, aby co miesiąc przynajmniej raz zapłacili kartą albo BLIK-iem oraz aby na ich konto łącznie w każdym miesiącu wpływało min. 1 000 zł. Warunki są więc bardzo podobne jak te z promocji z premią 200 zł.

Co do wpływu na konto – nie musi to być wpływ z tytułu wynagrodzenia / renty / emerytury / stypendium itd. - wystarczy np. przelew z naszego konta w innym banku. Można więc ustawić sobie zlecenie stałe, i comiesięczny przelew na konto w Banku Millennium będzie się realizował sam.

Po spełnieniu tych raczej niewygórowanych warunków, darmowe jest prowadzenie konta, użytkowanie karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów bez wyjątku w Polsce i na całym świecie. Dopiero w przeciwnym wypadku pojawią się opłaty. Poza tym przez pierwsze dwa miesiące od wydania karty jest ona bezwarunkowo bezpłatna.

W przypadku Konta 360 stopni Student, czyli dla osób w wieku 18-26 lat, warunki „darmowości” są jeszcze prostsze, bo nie są wymagane żadne określone wpływy na rachunek. Ważne tylko, żeby raz w miesiącu dokonać kartą jakiejś transakcji bezgotówkowej kartą albo BLIK-iem, żeby karta i wszystkie bankomaty na całym świecie były za darmo. Konto jest bezpłatne bez żadnych warunków.

Co do innych cech Konta 360 stopni czy 360 stopni Student w Banku Millennium, to ich właściciele mogą z poziomu aplikacji mobilnej korzystać z płatności zbliżeniowych telefonem, mogą też korzystać z systemu płatności BLIK.

Warto wspomnieć także m.in. o programie „Lubię to polecam”, w ramach którego właściciel konta i osoba, która z jej polecenia też założy Konto 360 stopni, mogą otrzymać nagrody – do wyboru bilety do kin Helios i Multikino, 80 zł do wykorzystania w sklepach zalando.pl lub empik.com, lokata na 4 proc. na 3 miesiące (do 10 tys. zł) lub zwrot 10 proc. za płatności kartą lub BLIK-iem, do 30 zł miesięcznie przez 3 miesiące.

Tutaj możesz złożyć wniosek o konto Millenium z premią 200 zł 

materiały promocyjne partnera