Łatwa promocja. Otwórz konto w Santander Bank Polska, możesz dostać nawet 100 zł do Pyszne.pl. A to nie koniec

redakcja
14.11.2018 16:06
Bardzo łatwa, szybka, bezproblemowa promocja. Osoby, które założą do 23 listopada Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska (dawny Bank Zachodni WBK) z kartą debetową oraz usługami Santander online, otrzymają vouchery na 50 lub 100 zł na zamówienia złożone przez portal Pyszne.pl.

Pyszne.pl testuje nową usługęPyszne.pl testuje nową usługę Fot. Pyszne.pl

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Jak zdobyć voucher o wartości 50 lub 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl?
 • Jak zdobyć kolejne 200 zł w kolejnej promocji Santander Bank Polska?
 • Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska?


Jak zdobyć voucher o wartości 50 lub 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl?

Aby otrzymać voucher, należy otworzyć konto w Santander Bank Polska. Zatem - jeśli planowałeś założyć rachunek w tym banku, to jest okazja, żeby się pośpieszyć i dostać za to miły bonus.

"Plan" jest bardzo łatwy:

1. do 23 listopada br. należy zawrzeć umowę o Konto Jakie Chcę z kartą debetową i usługami bankowości internetowej Santander online. Po wypełnieniu wniosku, można to zrobić na trzy sposoby:

 • za pośrednictwem rozmowy wideo z doradcą (w jej trakcie należy okazać dowód osobisty - doradca zrobi zdjęcia dokumentu, a także naszej twarzy)
 • tzw. przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł z należącego do Ciebie konta w innym banku. W tej metodzie Santander Bank Polska korzysta z faktu, iż inny bank już wcześniej sprawdził Cię z dokumentu tożsamości. Taki przelew weryfikacyjny pozwala aktywować konto w kilkanaście minut. Ważne jednak, aby przelew weryfikacyjny wyszedł z konta, które zostało założone w tradycyjny sposób (czyli ze sprawdzeniem dokumentu tożsamości, a nie również przelewem weryfikacyjnym), oraz żeby dane zawarte w przelewie (imię, nazwisko oraz adres) były zgodne z danymi we wniosku o Konto Jakie Chcę
 • za pośrednictwem kuriera - podczas wizyty kuriera w domu


2. w trakcie rejestracji wniosku o konto należy wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny ze strony banku w celach marketingowych

3. Tyle! Pierwszych 900 uczestników promocji otrzyma voucher na Pyszne.pl o wartości 100 zł, kolejnych 600 voucher o wartości 50 zł. 

Vouchery zostaną przekazane SMS-owo lub na skrzynkę w bankowości internetowej Santander online do 30 listopada br. Voucher jest ważny do końca 2018 r. Aby go zrealizować, należy podać kod rabatowy na końcu procesu zamówienia posiłku na Pyszne.pl.

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska i zdobądź nawet 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl

Jak zdobyć kolejne 200 zł w innej promocji Santander Bank Polska?

Stosunkowo łatwo można "zgarnąć" także 200 zł za regularne wpływy wynagrodzenia na nowo otwarte Konto Jakie Chcę. W tym celu należy:

 1. Po otwarciu Konta Jakie Chcę złożyć w banku dyspozycję przekazywania wynagrodzenia (w wysokości minimum 1000 zł). Można to zrobić poprzez system bankowości internetowej Santander internet - w zakładce "Twoje Sprawy", w sekcji "Dane osobowe i pełnomocnictwa" (bank sam przekaże dyspozycję do pracodawcy lub ZUS).
 2. Zasilać to konto wynagrodzeniem w jednorazowej kwocie min. 1000 zł miesięcznie. Za każdy z czterech kolejnych miesięcy, w których na konto wpłynie wynagrodzenie, otrzyma się 50 zł. Łącznie można zdobyć więc nawet 200 zł.

Do promocji mogą przystąpić klienci, którzy nie posiadali konta w Santander Bank Polska od 1 kwietnia br. Można do niej przystąpić do 31 stycznia 2019 r.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska?

Na koniec kluczowa sprawa - ile kosztuje Konto Jakie Chcę, co daje klientowi? Czy warto je założyć?

A więc tak - prowadzenie Konta Jakie Chcę jest zupełnie darmowe. Bezpłatne są także m.in. przelewy zrealizowane poprzez bankowość internetową i mobilną (w tym także wszystkie przelewy ekspresowe!) oraz realizacja zleceń stałych i poleceń zapłaty. Klienci regularnie opłacający rachunki za prąd, gaz, internet, tv czy telefon mogą otrzymywać od banku 1 proc. zwrotu ich wartości.

Jeśli chodzi o kartę do konta, to Santander Bank Polska daje wybór -  pozwala decydować z jakich funkcji chce się korzystać i jakie ponosić opłaty. Można zdecydować się na:

 • Opłatę stałą w wysokości 3 zł miesięcznie
 • Opłatę 0 zł pod warunkiem dokonania kartą w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych (czyli m.in. płatności w sklepie). Ale uwaga! Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony, opłata wyniesie 5 zł.

 • Włączenie pakietu wypłat gotówki w bankomatach w Polsce

 • Włączenie pakietu wielowalutowego

 • Wybór organizacji płatniczej Visa lub Mastercard. Z kartą Mastercard dodatkowo zbiera się punkty w programie Mastercard Priceless Specials za płatności kartą


Jeśli chodzi np. o wypłaty z bankomatów, to najlepiej mają tu osoby do 26. roku życia - one mogą do woli za darmo pobierać gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Pozostali klienci mogą bez opłat korzystać z bankomatów sieci Santander Bank Polska lub wszystkich po wykupieniu pakietu darmowych wypłat za 7 zł miesięcznie. Natomiast 9 zł kosztuje pakiet wielowalutowy, dający m.in. darmowe wypłaty za granicą.

UWAGA! W łatwy sposób i bezpłatnie można wypłacać gotówkę z bankomatów za pomocą BLIK-a. Takie operacje są możliwe w każdym bankomacie (dających taką możliwość) w Polsce - wystarczy wpisać w bankomacie 6-cyfrowy kod wygenerowany przez aplikację mobilną Santander Bank Polska, a następnie potwierdzić operację na ekranie smartfonu.

Klienci Santander Banku - trzeciego największego banku w Polsce po PKO BP i Pekao - mają do dyspozycji m.in. bankowość internetową i mobilną. Mają też możliwość płatności zbliżeniowych telefonem - z poziomu aplikacji albo portfeli mobilnych Google Pay i Apple Pay - oraz zegarkiem w ramach usługi GarminPay. Posiadacze Konta Jakie Chcę mogą też zdobywać zniżki i zwroty w ramach programów Visa Oferty i  Mastercard Priceless Specials. Mogą otrzymać także zwrot 1 proc. płatności za prąd, gaz, internet, telewizję i telefon.

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska i zdobądź nawet 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl

materiały promocyjne Partnera